shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
2014-й - Рік Тараса Шевченка в Україні Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Для багатьох поколінь українців - і не тільки українців - Шевченко означає так багато, що створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо і все в ньому розуміємо. Та це лише ілюзія. Шевченко невичерпний і нескінченний - він росте й розвивається в часі, тож нам ще йти і йти до його осягнення.
Ми захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, почуттям соціальної та національної справедливості... Та чи можемо сповна уявити собі, скільки це вимагало душевних сил і боротьби, скільки це коштувало мук та болю, скільки для цього треба було прозрінь думки й висоти духу?
Джерело: І.Дзюба, М.Жулинський. На вічному шляху до Шевченка
Н.Москаленко. Геній і сучасність: сценарій шкільного вечора для учнів 10-11 кл.
Музей Тараса Шевченка оновився і руйнує стереотипи: відео (3 хв.)
Музейний портал: веб-екскурсії до музеїв та пам'ятників Тарасові Шевченку
 
Інтерактивна книжка-казка про Котигорошка Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Інтерактивною книжкою про мужнього українського богатиря насолоджуватимуться в 46 країнах. Зануривши дитину в атмосферу побуту стародавньої України, тридцять професійно анімованих сторінок-слайдів із музичним супроводом нададуть їй змогу позмагатись із підступним Змієм і врятувати з полону принцесу. "Це перша українська народна казка, яка потрапила в магазини цифрових додатків Apple. Нам дуже хотілося зробити по-справжньому український продукт, щоб на популярних гаджетах наші діти читали передовсім казки свого народу", - кажуть менеджери компанії-видавця книги KievSeaPirates.
Сьогодні «інтерактивний» Котигорошко доступний українською, російською та англійською мовами. Незабаром з'явиться французька, італійська та іспанська версії.
Завантажити книжку можуть власники всіх моделей iPad за ціною $4,99.
Казка-книжка «Котигорошко» для iPad: рекламний ролик (1 хв.)
Детальніше...
 
Науково-практичний семінар з українознавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

Майбутня майстриня
Петриківського розпису
24 грудня 2013 року в спеціальній школі-інтернаті №11 м. Києва відбувся міський науково-практичний семінар «Українознавство в навчально-виховній системі сучасної школи (досвід спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №11 міста Києва)». Організований працівниками кафедри методики суспільно-гуманітарної освіти та виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка захід зібрав понад 30 педагогічних працівників - методистів РНМЦ, учителів українознавства, керівників шкільних музеїв, лабораторій, кабінетів, гуртків та факультативних курсів українознавчого спрямування, а також вихователів спеціальних шкіл-інтернатів.
І.А.Кулеша. Плекаємо з Дитини Людину за законами Любові, Краси і Добра: презентація виступу
Ю.В.Беззуб. Зміст, форми, методи навчально-виховної роботи на засадах українознавства: презентація виступу
Семінар «Українознавство в навчально-виховній системі сучасної школи. (Досвід спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступенів №11 міста Києва)»: фотогалерея
Детальніше...
 
Що читати малим школярикам і дорослим школярам Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Навіщо людям літо?» - запитав якось у письменника Джанні Родарі якийсь хлопчик. - «Щоб сидіти під деревом і читати книжку», - відповів той. «А для чого тоді зима?» - захвилювався малий. «Щоб сидіти в теплій кімнаті й читати книжку» - заспокоїв його Родарі.
Що читатимуть під час канікул і після них наші малі школярики й дорослі школярі? За одну з підказок може слугувати список номінантів на премію «Дитяча Книга року ВВС-2013», до якого увійшло аж 13 книжок.
Цьогоріч премію присуджено книжкам
«Хто зробить сніг» Тараса й Мар'яни Прохаськів (Львів, Видавництво Старого Лева)
«Далекий простір» Ярослава Мельника (Харків, «Клуб сімейного дозвілля»)
Про книжки переможців Книги року ВВС-2013
Детальніше...
 
Круглий стіл для вчителів світової літератури і російської мови Надрукувати Надіслати електронною поштою
 18 грудня 2013 року в СШ №135 було проведено круглий стіл «Педагогічні технології в освітньому процесі» для методистів РНМЦ, голів РМО вчителів світової літератури і російської мови. Учасники круглого столу обговорили особливості застосування педагогічних технологій у навчальному процесі та роботі шкільного методичного об'єднання вчителів.
Особливе зацікавлення педагогів викликало відвідання музею (хоч і розміщеного в школі, але не шкільного, не районного, а Київського!) Костянтина Паустовського, а особливий резонанс - виступ ініціатора його створення, учителя-словесника Ізабелли Кантор (на фото). Важливо, що музей створено винятково завдяки ініціативі вчителів, учнів школи та їхніх батьків.
Програма круглого столу
Музей К.Паустовського в СШ №135
Вікіпедія: Музей К.Паустовського в СШ №135
О.В.Дудар. Музейна педагогіка в сучасних освітніх технологіях: презентація виступу
І.В.Кузьменчук. Технології розвитку творчої особистості: презентація виступу
Т.А.Борзенкова. Педагогічні технології в роботі шкільного методичного об'єднання вчителів світової літератури і російської мови: презентація виступу
Детальніше...
 
Що читати дорослим? Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Учителю віднайти час для читання нелегко. Та й що обрати для читання? Де орієнтир для вибору? «Товсті» літературні часописи залишилися в минулому. Цілеспрямоване й більш-менш повне висвітлення літературних тем та обговорення літературних творів переміщено в інтернет-простір. Передовсім цьому сприяють соцмережі та блоги і сайти письменників... Пропонуємо перелік присвячених питанням літератури авторитетних веб-сайтів.
ЛітАкцент
Буквоїд
Друг читача
Читомо
 
Готуймося відзначити 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Народний поет, співець людської долі Тарас Шевченко був високодуховною людиною. Та ким він був - правдиво віруючим християнином чи безбожником? З такими питаннями школярі часто звертаються і до вчителів, і до батьків. Як відповісти?
Аргументовану відповідь подано в статті доктора філософських наук, віце-ректора та викладача філософських дисциплін Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого, протоієрея, священика Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Михаїла Шевченкова та в книжці відомого мистецтвознавця, філософа й богослова за фахом Дмитра Степовика.
Михаїл Шевченків. Ким був Тарас Шевченко: відступником від Христової віри - єретиком чи правдиво віруючим - православним християнином?
Про працю Д.Степовика «Наслідуючи Христа: Віруючий у Бога Тарас Шевченко»
Митрополит Іларіон (Огієнко) «Релігійність Тараса Шевченка»
Надія Зайцева. Біблія в творах Тараса Шевченка: конспект уроку української літератури в 9 класі
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 17 з 887