shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
Семінар-тренінг з питань електронного управління ЗНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ведучі семінару21 листопада 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено семінар-тренінг «Електронне управління навчально-виховним процесом у ЗНЗ з використанням засобів мультимедіа та Інтернет-мереж». Захід підготовлено спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України та за підтримки компанії «Panasonic-Україна». Учасники семінару обговорили проблеми інформатизації сучасної шкільної освіти та шляхи їх вирішення. Нинішній стан електронного управління навчально-виховним процесом у ЗНЗ окреслила начальник відділення стратегії розвитку освіти Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Вікторія Косик.
Е.В.Воронцова. Психологічні аспекти організації навчально-виховного процесу за програмою «1 учень - 1 комп'ютер»: презентація виступу (563 Кб)
О.О.Кириченко. «Щоденник.ua» як основний віртуальний інтегратор учасників освітньо-виховного процесу: презентація виступу (5,35 Мб)
С.В.Муравей. Інтерактивні дошки для навчання: презентація виступу (6,96 Мб)
Детальніше...
 
Семінар для вчителів природничих дисциплін Надрукувати Надіслати електронною поштою
 20 листопада 2012 року в Київському міському Будинку природи було проведено семінар «Виховання культури екологічної поведінки школярів», у якому взяли участь представники державних природоохоронних служб, науковці НПУ ім. М. П. Драгоманова, вчителі біології, географії та початкової школи. Доповідачі Н.О.Пустовіт та О.О.Колонькова, співробітники лабораторії екологічного виховання Інституту проблем виховання НАПНУ, кандидати педагогічних наук, висвітлили питання про технології формування культури екологічної поведінки школярів та екологічне самовиховання школярів.
Детальніше...
 
Семінар з питань музейної педагогіки для класних керівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 листопада 2012 року на базі СШ № 76 імені Олеся Гончара відбувся науково-методичний семінар «Музейна педагогіка як шлях задоволення освітніх потреб сучасної молоді». Захід підготували НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка та РНМЦ управління освіти Святошинської районної в м. Києві державної адміністрації. У семінарі взяли участь голови методичних об'єднань з виховної роботи та класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Дарницького, Деснянського, Святошинського, Солом'янського районів, у яких функціонують шкільні музеї.
Сайт Святошинської районної в м. Києві держадміністрації: У СШ № 76 ім. О. Гончара відбувся міський семінар з музейної педагогіки
О.В. Кривошеєва. Музейна педагогіка як шлях задоволення освітніх потреб сучасної молоді: презентація виступу (1,68 Мб)
О.В.Дудар. Виховання духовності засобами музейної педагогіки: презентація виступу (1,46 Мб)
Л.Й.Рубан. Музей Олеся Гончара як важлива складова навчально-виховної роботи СШ № 76 ім. Олеся Гончара: текст виступу
 
Зразковий музей Олександра Кошиця в СШ № 296 м. Києва Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.КошицьШанувальники творчості диригента і композитора, педагога і громадського діяча Олександра Кошиця (1875, с. Ромашки на Звенигородщині - 1944, Вінніпег, Канада) вважають його генієм, хоч відомий він переважно за кордоном. На початку 1920-х років лише силою свого таланту О.Кошиць переконав у існуванні української нації мешканців Європи, США та Канади. Його називали «співцем України», ставили в ряд найвидатніших диригентів століття. Усюди лунало: «Viva, Koshitz! Viva, Ukraine». Так втілювалося гасло «Боротьба за українську державність піснею!»
В Україну ім'я О.Кошиця повернулося в роки незалежності. 12 вересня 2000 року в спеціалізованій школі № 296 міста Києва відкрито єдиний в Україні музей О.Кошиця, та й вулиця, на якій знаходиться навчальний заклад, носить ім'я композитора. Так повертається до нас людина-легенда Олександр Кошиць.
Олександр Кошиць у 296-й школі Києва
Вікіпедія: Олександр Кошиць
І.Лютий. Дипломат співу
А.Шестаков. Олександр Кошиць: дипломатія високого мистецтва
Детальніше...
 
Всеукраїнський науково-практичний семінар на базі ІППО Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.М.Рудяков
О.М.Рудяков
21 листопада 2012 року Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти на базі ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Науково-методичне забезпечення Державного стандарту початкової загальної освіти» для методистів з початкової освіти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Було обговорено такі питання: навчально-методичне забезпечення процесу навчання грамоти першокласників, формування в них комунікативної компетентності, сучасний український підручник із російської мови.
Програма семінару
О.В.Вашуленко. Навчально-методичне забезпечення процесу навчання грамоти першокласників за новою програмою: презентація виступу (696 Кб)
Н.С.Вашуленко, И.Н.Лапшина. Букварь: учебник для 1 класса общеобразовательных заведений с русским языком обучения: презентація виступу (1,76 Мб)
Детальніше...
 
Учителю! Пізнай себе і упізнай свій комплекс! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Психологічні комплекси (від лат. сomplex - зв'язок, поєднання) - емоційно забарвлені уявлення, мотиви та установки, неусвідомлені почуття або прагнення, які керують людиною. Комплекси пов'язані з емоціями, точніше із їхнім притлумленням і пригніченням. Це больові точки в людській душі, і головна небезпека такої «точки» - у непомітності її утворення. Підкорена комплексом людина неусвідомлено здійснює психологічний рекет стосовно свого близького (і не тільки) оточення.
Звісно, комплексів не позбавлені й педагоги... Який психологічний комплекс притаманний кожному з нас? Щоб зізнатися в цьому самому собі, необхідна не лише самокритичність, а й мужність...
Психологічний комплекс
Комплекс меншовартості (Іnferiority Complex)
Детальніше...
 
Майстер-клас для вчителів української літератури Надрукувати Надіслати електронною поштою
 14 листопада 2012 року Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка організував для молодих учителів української літератури з досвідом роботи до п'яти років майстер-клас заслуженого вчителя України Л.О.Доненко «Розвиток соціальних і громадянських компетенцій учнів на уроках української літератури». Захід було проведено на базі Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Сайт УГЛ КНУ імені Тараса Шевченка
Людмила Доненко, Ігор Хворостяний. Проблемно-пошукова технологія: від теорії до практики
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 154 - 170 з 887