shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
Семінар для вчителів математики, які викладають у профільних класах Надрукувати Надіслати електронною поштою
 4 грудня 2013 року в ліцеї «Престиж» Солом'янського району м. Києва відбувся семінар «Підвищення пізнавальної активності учнів шляхом формування самостійної творчої навчальної діяльності» для вчителів математики, які викладають у профільних класах природничо-математичного напряму.
Заступник директора ліцею «Престиж», кандидат педагогічних наук Оксана Іванівна Буковська на прикладі дисциплін природничо-математичного циклу ознайомила присутніх із системою методів формування творчої самостійності учнів у межах навчально-виховного процесу.
О.І.Буковська, Л.А.Жабіна. Інтегрований урок математики та хімії «Відсотки. Метод Рибки, квадрат Пірсона» (11 клас): презентація до уроку
В.В.Волошена, О.Л.Волошен. Інтегрований урок математики та фізики «Центр мас» (10 клас): презентація до уроку
О.І.Буковська. Формування творчої самостійності учнів у межах навчально-виховного процесу ліцею «Престиж» (на прикладі дисциплін природничо-математичного циклу): презентація виступу
Детальніше...
 
Вітаємо призера! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З 26 по 29 листопада 2013 року в м. Києві Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією футболу України проводив ІІІ всеукраїнський (фінальний) тур Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». У рамках конкурсу в Будинку футболу 27 листопада відбулась Всеукраїнська нарада ФФУ з питань розвитку дитячо-юнацького футболу. Широкому загалу були представлені 5 фіналістів конкурсу.
Конкурсні уроки проходили 28-29 листопада 2013 року в Скандинавській гімназії Дарницького району.
Місто Київ представляв Віктор Олександрович Твардовський, учитель фізичної культури вищої категорії школи І-ІІІ ст. №78 Печерського району, учитель-методист, відмінник освіти України, педагогічний стаж якого 30 років.
Наказ МОНМС України від 7 вересня 2011 року №1030 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
Детальніше...
 
Семінар ІППО для голів РМО вчителів трудового навчання Надрукувати Надіслати електронною поштою
 28 листопада 2013 року відбувся семінар «Роль творчого мислення у вирішенні нестандартних завдань на уроках трудового навчання» для методистів РНМЦ і голів районних методичних об'єднань учителів трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці).
У виступі заступника директора ІППО, кандидата психологічних наук О.В.Кочерги йшлося про психофізіологічні основи творчого мислення. Без творчого мислення, його розвитку неможлива проектно-технологічна діяльність учнів, організацію якої покладено в основу програм трудового навчання для 5-9 класів і предмета «Технології» (10-11 класи).
І.Ю.Ходзицька. Роль творчого мислення у вирішенні нестандартних завдань на уроках трудового навчання та в позаурочний час: презентація виступу
Про творчий конкурс "Ситцева рапсодія" Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва
Детальніше...
 
Всеукраїнський науково-методичний семінар методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою
 28 листопада 2013 року відбувся Всеукраїнський науково-методичний семінар методистів інститутів післядипломної педагогічної освіти на тему «Реалізація компаративного підходу до вивчення інтегрованого курсу «Література» за новими навчальними програмами та підручниками в загальноосвітніх навчальних закладах із навчанням російською мовою».
Пропонуємо ознайомитися з матеріалами виступів учителів навчальних закладів Києва.
І.Кузьменчук. Аспекти розвитку творчої особистості у сучасній педагогічній практиці: презентація
І.Юсипович. Використання елементів компаративного аналізу на уроках літератури: презентація
В.Секіріна. Компаративний підхід до вивчення літературних казок у 5-му класі: тези виступу
В.Секіріна: презентація доповіді
Н.Резніченко. Опозиція «поет і цар» у казці «Соловей» Г.Х.Андерсена: тези доповіді
О.Ніколаєва. Методика проведення уроків розвитку зв'язного мовлення у 5-му класі. Переказ від імені персонажа: презентація
Л.Тарнавська. Використання елементів структурного аналізу на уроках літератури у 5-му класі: тези доповіді
Л.Тарнавська: презентація доповіді
Ю.Костенко. Розвиток пізнавальної читацької активності учнів 5-го класу: презентація
О.Невмержицька. Організація проектної діяльності учнів в процесі навчання літератури: тези доповіді
О.Невмержицька: презентація доповіді
О.Маслюк. Сучасні стратегії активізації читацького сприйняття учнів на уроках літератури: презентація
Детальніше...
 
Срібло на «Дитячому Євробаченні - 2013» як ще один крок до Європи Надрукувати Надіслати електронною поштою
 30 листопада 2013 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу «Дитяче Євробачення-2013», у якому взяли участь представники 12 країн. Україну з піснею «We are one» («Ми єдині») представляла дванадцятирічна Софія Тарасова. Дівчинка посіла друге місце, перемогу ж здобула представниця Мальти Гайа Каучі.
Минулий рік був роком Євро-2012, і Київ став по-справжньому європейською футбольною столицею. Завдяки проведенню «Дитячого Євробачення» Київ має бути визнаний як європейська культурна столиця.
Sofia Tarasova (Ukraine). «We are One»: відео (3 хв.)
Софія Тарасова. «Усміхнися мені»: відео (3 хв.)
Вікіпедія: Софія Тарасова
Фрагменти інтерв'ю Софії Тарасової прес-службі Першого Національного телеканалу
Учителю-словеснику: інтерв'ю як жанр публіцистики і вид навчальної роботи
Детальніше...
 
Семінар ІППО для класних керівників Надрукувати Надіслати електронною поштою

Л.В.Дударенко
20 листопада 2013 року в СЗШ №291 із поглибленим вивченням іноземної мови відбувся науково-практичний семінар «Реалізація здоров'язбережних технологій у навчальному процесі», який спільно підготували НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка та НМЦ Управління освіти Дарницької в місті Києві районної державної адміністрації для молодих та новопризначених класних керівників Дарницького, Деснянського, Святошинського та Солом'янського районів.
Наскрізною проблемою семінару було формування здорового способу життя учнівської молоді.
Програма семінару
О.О.Стойка. Формування здорового способу життя підлітків та мікроклімат в учнівському середовищі: презентація виступу
О.А.Хоменко. Психологічний вплив медіа на особистість дитини: презентація виступу
С.В.Людвиченко. Творча майстерня класного керівника з проблем упровадження здоров'язбережних технологій: презентація виступу
Детальніше...
 
Семінар ІППО для вчителів, які викладають правознавство Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.В.Сіз
28 листопада 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся науково-методичний семінар «Особисті права й свободи людини і громадянина в Україні: проблеми сьогодення і перспективи». Захід було проведено в рамках відзначення Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня) і спрямовано на надання методичної допомоги педагогам в організації тижня Права в школі.
Участь у заході взяли працівники Головного управління юстиції міста Києва та Київської державної Академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
Програма семінару
Н.П.Клименко. Загальна декларація прав людини: історія створення: презентація
Ю.О.Кульчинська. Загальна характеристика злочинів проти життя та здоров'я особи, волі, честі, гідності особи: текст лекції
З архіву сайта ІППО: Міжнародний день захисту прав людини
Дітям про Конвенцію ООН про права дитини: відео (3 хв.)
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 18 - 34 з 887