shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
Науково-практичний семінар ІППО «Шляхи підвищення адаптивності освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 20 листопада 2013 року на базі ДНЗ №82 Шевченківського району відбувся міський науково-практичний семінар «Шляхи підвищення адаптивності освіти як спрямованості на індивідуальні потреби дошкільників». У роботі семінару брали участь керівники методичних об'єднань вихователів дошкільних навчальних закладів та учасники міського наукового експерименту «Педагогічні практики адаптивної освіти». Керівник експерименту доцент кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук, Н.М.Дятленко обґрунтувала в своєму виступі ефективність упровадження адаптивної освіти в систему роботи з дітьми дошкільного віку.
Завідувач ДНЗ №82 В.Ф.Михнян ознайомила учасників семінару з ходом експерименту, а вихователь І.А.Остапенко продемонструвала фрагмент заняття із використанням адаптивних практик у різновіковій групі дошкільного закладу.
Н.М.Дятленко. Шляхи підвищення адаптивності дошкільної освіти: презентація виступу
В.Михнян. З досвіду експериментальної роботи в ДНЗ №82 на тему «Педагогічні практики адаптивної освіти дошкільників»
Сайт кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти
 
200-річчя Тараса Шевченка внесено до переліку пам'ятних дат ЮНЕСКО Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Місце, яке посів і беззастережно посідає в духовній історії України Тарас Шевченко, виняткове. Вплив Кобзаря на різні сторони духовно-національного життя нації відчувається до сьогодні.
У світовій культурі Тарас Шевченко - так само виняткове явище. Тож логічним є внесення Організацією Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка до Календаря пам'ятних дат.
Рішення прийнято 37-ою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО, яка завершила роботу в Парижі 20 листопада.
До відзначення знаменної для України дати готується кожен навчальний заклад. Пропонуємо кілька інтернет-ресурсів і методичних розробок, які можуть допомогти в такій підготовці.
Н.Нестеренко. Сценарій шкільного конкурсу читців поезій Тараса Шевченка
В.Соловей. Тарас Шевченко і Поділ: інформація для проведення екскурсії до відділення Національного музею Тараса Шевченка «Хата на Пріорці»
Віртуальна екскурсія Хатою на Пріорці
Віртуальна екскурсія Будинком-музеєм Тараса Шевченка на Майдані Незалежності
Віртуальна екскурсія Національним музеєм Тараса Шевченка
Інтерактивна екскурсія-гра «Шляхами Тараса Шевченка»
В.Герасименко. Шевченківська вікторина
Детальніше...
 
Перфоманс… у школі? Чому б і ні?! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Перформанс (англ. performance - вистава, виступ, подання, гра) - дія, що виражає певну ідею. Суть перформанса - актуальна, а то й несподівана інтерпретація цієї ідеї, головна функція - заклик до оновлення та змін у сприйнятті та мисленні. Хіба ж не відповідає це запитам, амбіціям і настроям сучасних старшокласників?
Для молоді важливо, що перфоманс може включати кілька акцій, у яких використано засоби аудіо- та відеотехніки, пантоміми, музики... Перфоманс передбачає мультимедійні презентації, спів, декламацію, танці, інсценізації, філософські саморефлексії... За домінування ведучого в перфомансі задіяні статисти, які представляють публіці живі композиції - тож цікава роль знаходиться для кожного!
Вікіпедія: перфоманс
Сценарій перформансу «Шевченко поміж нас»
Відкрита енциклопедія перформансу
Детальніше...
 
Семінар для класних керівників Надрукувати Надіслати електронною поштою

В.Г.Олишевець 
19 листопада 2013 року в Технічному ліцеї відбувся науково-методичний семінар «Роль особистості класного керівника в шкільному середовищі». Захід спільно підготували НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка та НМЦ Управління освіти Шевченківської в місті Києві державної адміністрації. У семінарі взяли участь молоді та новопризначені класні керівники ЗНЗ Оболонського, Подільського та Шевченківського районів міста Києва.
Програма семінару
Л.Л.Письмак. Інноваційні підходи до роботи з сім'єю класного керівника в ЗНЗ: текст виступу
Н.Р.Петрощук. Проблеми виховання в спадщині С.Русової: презентація виступу
О.О.Хірна. Роль учителя в суспільстві: презентація виступу
Детальніше...
 
Семінар-практикум з питань екологічної освіти дітей дошкільного віку Надрукувати Надіслати електронною поштою
 13 листопада 2013 року в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відбувся семінар-практикум «Розвиток пізнавальної сфери дітей дошкільного віку засобами екологічної освіти» для психологів ДНЗ. Значну увагу було приділено здоров'язбережувальним технологіям та методикам народної педагогіки в роботі з дітьми із особливими потребами.
У межах заходу методист НМЦ інклюзивної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка Валентина Шорохова провела тренінг «Формування уваги дітей із порушеннями психофізичного розвитку за допомогою вправ із використанням природного матеріалу».
Програма семінару-практикуму
Вікіпедія: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України
Детальніше...
 
Семінар ІППО для вчителів музичного мистецтва Надрукувати Надіслати електронною поштою
 7 листопада 2013 року в Українському колежі імені В.Сухомлинського (СШ №272) було проведено семінар «Оцінювання знань на уроках музичного мистецтва в умовах упровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» для вчителів музичного мистецтва ЗНЗ міста Києва.
Учасники семінару ознайомились із альтернативними навчальними програмами, методичними посібниками, а також із виставкою музичних видань, які можна широко використовувати в навчальній роботі.
З.Г.Еманова. Організація творчої діяльності учнів на уроках музичного мистецтва в початковій школі: презентація виступу
Г.Б.Букреєва. Використання мотиваційних методів навчання на уроках музичного мистецтва: презентація виступу
О.П.Суровикіна-Чебан. Залучення до позакласної та позашкільної діяльності учнів: текст виступу
Т.А.Геленко. Гармонійна освіта дітей з «ПіснеЗнайкою»: роль музико-терапевтичної педагогіки в системі оцінювання навчальних досягнень учнів: текст виступу
Детальніше...
 
Електронні навчальні посібники за технологією від Apple Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У вересні 2012 року Науково-дослідна лабораторія експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій ІППО КУ імені Бориса Грінченка розпочала педагогічний експеримент «Упровадження елементів дистанційного навчання у ЗНЗ м. Києва». Розроблено перші три електронні книжки із застосуванням програми iBooks Author: урок української літератури для 5-го класу «І вигадка, й бувальщина, або чому слід читати прадавні літописи» (автор матеріалів до книги - Л.Коваленко), урок географії для 7-го класу «Внутрішні води Африки» (автор матеріалів до книги - Р.Коваленко), урок біології для 8-го класу «Основи біотехнології» (автор матеріалів до книги - С.Назаренко).
Вікіпедія: Програма iBooks Author
Про програму iBooks Author, призначену для створення та редагування інтерактивних книг для iPad: відео (3 хв.)
«Внутрішні води Африки»
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 35 - 51 з 887