shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
Тренінг для вчителів початкової школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
 24 жовтня 2013 року в середній загальноосвітній школі №182 м. Києва відбувся тренінг для столичних вчителів початкових класів «Інтегрований урок у початковій школі» (тренери І.О.Большакова, методист НМЦ дошкільної і початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, І.Д.Стратілат, головний редактор газети «Початкова освіта»). З вітальним словом до учасників семінару звернулися директор СЗШ №182 Ю.Г.Соколов та методист РНМЦ з початкового навчання Дніпровського району Н.В.Васильєва. Учасники тренінгу обговорили проблеми організації та проведення інтегрованих уроків, познайомилися з методикою створення інтелект-карт. Вагому допомогу в організації та проведенні тренінгу надали заступники директора з навчально-виховної роботи СЗШ №182 І.М.Кобченко, Л.П.Литвиненко та педагог-організатор школи Є.Е.Галимзянов.
Фоторепортаж з тренінгу
Міський тренінг-семінар столичних вчителів-початківців на базі СЗШ №182 м. Києва
 
Матриця Ейзенхауера – час пішов! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Одна з найпопулярніших концепцій тайм-менеджменту, що дозволяє виділити і розставити пріоритети, - матриця Ейзенхауера. Її початок був покладений 14 жовтня 1890 року одночасно з народженням її засновника Дуайта Ейзенхауера в штаті Техас (США). Родина Ейзенхауерів була звичайною і нічим особливим не виділялася. Батьки всі надії покладали на своїх синів, розвиваючи в них такі якості, як самостійність, чесність і цілеспрямованість. Саме ці якості надалі зіграли ключову роль у житті одного з синів - видатної людини, чоловіка, батька, генерала і президента США. Вміння володіти собою до Дуайта Ейзенхауера прийшло не раптом і не відразу. Шлях до оволодіння ним був довгим і цікавим.
Вікіпедія: Дуайт Ейзенхауер
Україна Молода: Тайм-менеджмент. Як правильно планувати і використовувати свій час?
Детальніше...
 
Постійно діючий семінар з питань інклюзивної освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою
 І.В.Луценко
І.В.Луценко
24 жовтня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка в рамках проведення постійно діючого семінару з питань інклюзії науково-методичном центром інклюзивної освіти було організовано та проведено семінар «Соціальна модель розуміння інвалідності. Міжнародне та національне законодавство у сфері інклюзії. Основні принципи інклюзивної освіти». Учасники заходу - методисти РНМЦ, керівники та заступники керівників інклюзивних закладів освіти, вихователі ДНЗ, вчителі початкових класів та керівники спеціальних навчальних закладів. Педагоги та освітяни ознайомилися з соціальною моделлю розуміння інвалідності, отримали вичерпну інформацію щодо міжнародного та національного законодавства у сфері інклюзивної освіти, обговорили основні принципи інклюзивної освіти в Україні, також узгодили графік проведення постійно діючого семінару з питань інклюзії для педагогів та освітян столиці.
НМЦ інклюзивної освіти радо запрошує до співпраці та чекає Вас на наступному семінарі «Індивідуальна навчальна програма: особливості планування в інклюзивному класі та роль керівника в організації роботи команди», який відбудеться 20 листопада 2013 року.
Ю.М.Найда. Основні принципи інклюзивної освіти: презентація
І.В.Луценко. Міжнародне та національне законодавство у сфері інклюзивної освіти: презентація
Графік проведення постійно діючого семінару з питань інклюзивної освіти для педагогічної спільноти міста Києва на 2013-2014 навчальний рік
 
Семінар для вчителів біології Надрукувати Надіслати електронною поштою
А.Г.Безусько24 жовтня 2013 року в гімназії №177 Солом'янського району відбувся науково-практичний семінар для вчителів біології на тему «Міжпредметні зв'язки у викладанні розділів «Молекулярна біологія» та «Генетика» в 10-11 класах під час формування наукових біологічних понять». У роботі семінару взяли участь А.Г.Безусько, кандидат біологічних наук, доцент НаУКМА, яка у своєму виступі розповіла про механізми везикулярного транспорту в клітині, зв'язок між органелами та біохімічними процесами. Вона представила також сайт журналу «Nature» про досягнення лауреатів Нобелівської премії 2013 року в галузі фізіології і медицини Томаса Зюдхофа, Рэнді Шекмана та Джеймса Ротмана.
А.Г.Безусько. Вакуолярна система клітини ("Звідки клітина знає..."): презентація виступу
Детальніше...
 
Семінар для методистів позашкільних навчальних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 23 жовтня 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва для методистів позашкільних навчальних закладів було проведено семінар «Ефективна навчально-методична робота в позашкільному навчальному закладі: завдання, зміст, форми організації». Учасники заходу обговорили питання науково-методичного супроводу професійної діяльності педагога позашкільного навчального закладу, складових «змістового поля» зростання його професійної компетентності, проектування та здійснення професійної самоосвіти методиста, порядок організації методичного «сервісу» в позашкільному навчальному закладі.
Програма семінару
Т.І.Свирська. Роль методиста в організації ефективної навчально-методичної роботи в позашкільному навчальному закладі: функціональні обов'язки, алгоритм дій та форми роботи: презентація
О.М.Крот. Вимоги та методичні рекомендації до розробки навчальних програм з позашкільної освіти: презентація
С.В.Гардашук. Навчально-методичний комплекс - невід'ємна частина професійної діяльності педагога: презентація
 
Семінар для молодих та новопризначених педагогів-організаторів ЗНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.Є.Матвійчук
О.Є.Матвійчук
15 жовтня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся семінар для педагогів-організаторів «Нормативно-методичне забезпечення виховного процесу ЗНЗ». Учасники заходу ознайомились з основними нормативними документами щодо організації виховного процесу та використання їх у практичній діяльності. НМЦ громадянського виховання, виховних технологій та позашкільної освіти ІППО пропонують молодим та новопризначеним педагогам-організаторам загальноосвітніх навчальних закладів матеріали семінару.
Програма семінару
С.В.Савченко. Виховний процес: нормативно - методичне забезпечення: презентація виступу
 
Семінар для вчителів, які викладають курс «Природознавство» у 5-му клаcі Надрукувати Надіслати електронною поштою
 9 жовтня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся методичний семінар для вчителів, які викладають курс «Природознавство» у 5-му класі. В роботі семінару взяла участь учитель-методист СШ №291 Олена Петрівна Бабко, яка продемонструвала досліди та показала експериментальні проекти, що можна виконати як у класі, так і в домашніх умовах на простому й доступному обладнанні. Учитель-методист гімназії №179 Наталія Григорівна Ткаченко ознайомила учасників семінару з цікавими авторськими розробками уроків та учнівських проектів з природознавства із використанням комп'ютерних технологій. З матеріалами семінару можна ознайомитися на сайті для вчителів фізики та астрономії І.І.Задніпрянець.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 52 - 68 з 887