shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
ОСТАННІ НОВИНИ
ХІ мегамарш вишиванок у Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою
 25 травня 2013 року столичними вулицями водинадцяте прокрокували люди, вбрані у вишиванки. Організатори акції визначили подію як позаполітичну зустріч однодумців. Від Золотих воріт кияни рушили вулицями, співаючи народних пісень і закликаючи любити Україну. На Софійській площі молодь у вишиванках танцювала кривий танець та водила хороводи. На Контрактовій площі кияни взялися міряти найдовшу дівочу косу - переможницею стала студентка Національного університету імені Тараса Шевченка Іолана Тимочко, за що організатори нагородили її віночком.
XI Мегамарш вишиванок: відео (1,35 хв.)
Українці на параді вишиванок
У Києві відбувся Мегамарш вишиванок (ФОТО, ВІДЕО)
Детальніше...
 
Семінар «Із досвіду впровадження мультипрофільного навчання в ЗНЗ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 22 травня 2013 року в НВК №240 «Соціум» Оболонського р-ну м.Києва відбувся семінар, у ході якого обговорювалися актуальні питання, пов'язані з представленням досвіду впровадження мультипрофільного навчання в ЗНЗ. Однією з переваг мультипрофільного навчання є можливість побудови учнем власної траєкторії навчання відповідно до його потреб і нахилів. Така форма навчання нині реалізується в дев'яти київських ЗНЗ у межах дослідно-експериментальної діяльності.
І.М.Гонтар. Сучасні підходи до профільного навчання в навчально-виховному комплексі № 240 "Соціум": презентація виступу
Приклади робочого навчального плану, складеного із розрахунку наявності на паралелі двох класів
Т.В.Гриців. Аспекти роботи психолога з підтримки професійного самовизначення учнів в умовах мультипрофільного навчання: презентація виступу
Ю.Г.Ніцу. Упровадження мультипрофільного навчання в середній загальноосвітній школі: презентація виступу
В.М.Жарикова. Мультипрофільне навчання в СШ №214: презентація виступу
Детальніше...
 
Подяка директору ІППО за допомогу в підготовці до змагань Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Спортсмени та тренери збірної команди України зі спортивних танців на інвалідних візках висловлюють подяку директорові ІППО КУ імені Бориса Грінченка за сприяння в підготовці до Чемпіонату України та Міжнародних змагань «Кубок Світу 2013», які проходили в Нідерландах. Завдяки наданій можливості тренуватися у великій спортивній залі Інституту спортсмени вибороли п'ять Кубків Світу в різних танцювальних програмах з семи, що розігрувалися, а також посіли почесні місця у фіналі змагань.
Кубок світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового аппарату проходив в нідерландському містечку Боксмер з 29 березня по 1 квітня 2013 року.
Лист Головного тренера збірної України зі спортивних танців на візках
 
Дистанційне навчання: перші здобутки та подальші плани Надрукувати Надіслати електронною поштою
 16 травня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася науково-практична конференція за результатами проведення формуючого етапу дослідно-експериментальної роботи на тему: «Упровадження елементів дистанційного навчання в ЗНЗ м. Києва». Захід організовано науково-дослідною лабораторією експериментальної педагогіка та педагогічних інновацій.
Сайт НДЛ експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій
Детальніше...
 
Круглий стіл ІППО для вчителів українознавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
 16 травня 2013 року в рамках Тижня науки для вчителів українознавства було проведено круглий стіл «Борис Грінченко у світоглядних та педагогічних координатах сьогодення: українознавчі проекції». Захід організовано спільно кафедрою методики суспільно-гуманітарної освіти і виховання ІППО КУ імені Бориса Грінченка та Національним науково-дослідним інститутом українознавства та всесвітньої історії.
Роботу круглого столу було присвячено вшануванню пам'яті видатного українського просвітника, письменника, критика, громадського і політичного діяча Бориса Грінченка. Мета заходу - популяризація творчої спадщини Бориса Дмитровича і більше активне її залучення до викладання українознавчих матеріалів.
Ф.Л.Левітас. Публікація М.Грінченко «Хто народові ворог?» у контексті національних очікувань початку XX століття: текст статті
О.В.Дудар. Роль особи в історії (на прикладі постаті Бориса Грінченка): текст статті
О.В.Дудар. Роль особи в історії (на прикладі постаті Бориса Грінченка): презентація виступу (638 Кб)
Детальніше...
 
Тренінг «Профілактика емоційного вигоряння педагога» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 травня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся тренінг «Профілактика емоційного вигоряння педагога», що проводився в рамках Тижня науки. Учасниками тренінгу були співробітники Інституту післядипломної педагогічної освіти.
Тренінг спрямований на активізацію процесу самопізнання, розвиток здатності регулювати емоційні стани, підвищення самооцінки і позитивного ставлення до себе і своїх можливостей, засвоєння засобів саморегуляції.
Учасники тренінгу ознайомились із поняттям, симптомами та основними чинниками емоційного вигоряння, відпрацювали психологічні техніки експрес-регуляції емоційного стану, прийоми, що сприяють позитивному самосприйняттю, збереженню та зміцненню психологічного здоров'я.
Тренінг провела практичний психолог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи Світлана Олексенко.
 
Тренінг «Імідж сучасного педагога» для співробітників ІППО Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 травня 2013 року в рамках Фестивалю науки було проведено тренінг «Імідж сучасного педагога» для співробітників ІППО КУ імені Бориса Грінченка.
Індивідуальний імідж сучасного педагога - одна з малодосліджуваних проблем. Це явище цікаве для педагогічної психології насамперед у світлі нових вимог, що ставляться до педагога в умовах побудови демократичного громадянського суспільства в незалежній Україні, де на першому плані стоять гуманістичні цінності цивілізації - цінність особистості, її вільного духовного та морального розвитку.
Імідж - емоційно забарвлений образ когось чи чогось, що склався в масовій свідомості. Під «образом» треба розуміти не тільки візуальний, зоровий образ, а й спосіб мислення, дій, учинків. Це й уміння спілкуватись, мистецтво говорити й особливо слухати. Разом із тактом, освітою, діловими якостями наша зовнішність є або продовженням наших достоїнств, або ще однією негативною рисою, що заважає життю та кар'єрі. Тому тема тренінгу є актуальною для викладачів ІППО та для вчителів навчальних закладів м.Києва. 
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 86 - 102 з 887