shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
САЙТИ ІППО

Методично-інформаційне професійно орієнтоване середовище педагогів 
Створення навчально-інформаційного середовища - основна риса методики дистанційної освіти. Стосовно  післядипломної педагогічної освіти, мабуть, слід називати його методично-інформаційним професійно орієнтованим середовищем. Таке середовище має стати, з одного боку, засобом інтеграції навчальної, методичної й комунікативної діяльності суб’єктів педагогічного процесу на курсах підвищення кваліфікації, з другого – дидактичною умовою, здатною забезпе­чити високу ефективність самоосвіти та фахового самовдосконалення педагогів у міжкурсовий пeріод.
Крім суто освітніх функцій, методично-інформаційне професійно орієнтоване середовище має забезпечити можливість професійного спілкування й обміну досвідом між педагогами. Формування та використання інформаційно-методичного середовища педагогів має стати основою для становлення принципово нової форми їхнього саморозвитку в міжкурсовий період, що спиратиметься на мотивовану  самоосвітню активність особистості, підтримувану сучасними технічними засобами.Створено веб-портал ІППО «Український освітній простір» Надрукувати Надіслати електронною поштою
UOP Мета порталу «Український освітній простір» (УОП) Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка - налагодження культурно-освітньої співпраці із українськими школами зарубіжжя, популяризація українських цінностей, освітньої та мистецької національної спадщини за кордоном. Проект присвячено двохсотріччю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Адмініструє та модерує портал НМЦ інформаційних технологій ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Презентація веб-порталу відбулася 19 березня 2013 року.
Долучайтесь до нашого проекту і творімо разом українську освіту!
Портал «Український освітній простір»
 
Підбито підсумки проекту для старшокласників «П’ять хвилин з Бальзаком» Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.БальзакУпродовж трьох місяців журі отримало 21 медіа-ролик від 19 авторів і авторських колективів з Києва, Донецька, Донецької області та Кроба (республіка Польща). У проекті взяли участь учні 8-11 класів ЗНЗ. Усі проекти можна переглянути на сайті «П'ять хвилин з Бальзаком».
На думку членів журі, на особливу відзнаку за найточнішу реалізацію ідеї нашого проекту, актуальність розглянутих проблем, а також глибину дослідження заслуговує спільний проект Олени Ленкевич, учениці 11 класу Іверської ЗОШ Олександрівського району Донецької області, та Тетяни Рижової, учениці 10 класу Високопільської ЗОШ Олександрівського району Донецької області (куратори Віталіна Козієва та Світлана Гарна).
Журі відзначає композиційну довершеність, витонченість стилю, оригінальність форми і реалізований у медіа-триптиху письменницький талант Ганни Кузінкової, учениці 10 класу Донецького ліцею № 30 (куратор Олена Сазонова).
Світ під палітуркою: П'ять хвилин з Бальзаком
Додаток до протоколу засідання членів журі проекту «П'ять хвилин з Бальзаком»
від 11 січня 2013 року

Детальніше...
 
Створено сайт для підготовки абітурієнтів до ЗНО Надрукувати Надіслати електронною поштою
Л.П.КолотійСайт «Готуємося до ЗНО», створений працівниками науково-методичного центру зовнішнього незалежного оцінювання ІППО, - методичний ресурс для педагогів та абітурієнтів, які хочуть ознайомитися з особливостями організації та проведення ЗНО. Сайт ставить за мету популяризацію тестових технологій і їх використання в навчальному процесі, підготовку випускників до складання іспитів в тестовій формі.
На фото. Завідувач НМЦ зовнішнього незалежного оцінювання Лариса Павлівна Колотій.
 
Медіа-проект «П’ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Не живіть сподіваннями! Візьміть і зробіть щось варте уваги! Керуючись цим гаслом, учителі світової літератури київських ЗНЗ, які є учасниками творчої групи ІППО КУ імені Бориса Грінченка, започаткували медіа-проект «П'ять хвилин з Оноре де Бальзаком» для старшокласників. Ініціатива належить Ірині Мегедь (Технічний ліцей) та Тетяні Кочубейник (СШ № 49).
Усіх охочих ділитися цікавими ідеями й повсякчас творити закликаємо долучитися до проекту! Сподіваємося, проект сприятиме розвиткові в усіх - школярів і вчителів - «Навичок ХХІ століття». Умови проекту розміщено на спеціально створеному сайті.
Медіа-проект «П'ять хвилин з Оноре де Бальзаком»
Вікіпедія: Оноре де Бальзак
Детальніше...
 
Веб-сайт ІППО для педагогів дошкільної і початкової освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageПрацівники  кафедри методики та психології дошкільної та початкової освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка, які створили цей ресурс, сподіваються, що сайт сприятиме розв’язанню такої непростої проблеми, як наступність між діяльністю дошкільного закладу та школи першого ступеня. Відмінна риса всіх розміщених на сайті матеріалів – їхня вразна практична спрямованість.
Мета створення сайта для педагогів дошкільної та початкової ланок освіти – не лише надання їм корисної та цікавої фахової інформації, а й організація між ними професійного спілкування. Усі охочі педагоги матимуть можливість розповісти про свій досвід роботи, обмінятися методичними матеріалами, узяти участь в обговоренні актуальних питань навчання і виховання дітей.
На фото. Готові до співпраці працівники кафедри.
Веб-сайт для педагогів дошкільної та початкової освіти

Детальніше...
 
Історія підвищення кваліфікації вчителів на сайті ІППО «Музейна зала» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageСайт «Музейна зала: з історії системи підвищення кваліфікації вчителів» розповідає про виникнення, становлення та розвиток системи підвищення кваліфікації вчителів народних шкіл в Україні кінця ХІХ – початку ХХ століття. Ви зможете познайомитися  з тогочасною законодавчою базою, змістовими та організаційними характеристиками вчительських курсів і з’їздів, програмами їхнього проведення, навіть із конспектами уроків учителів – слухачів таких курсів, а ще - з діяльністю видатних особистостей, яких серед тогочасного учительства було чимало. Інформацію систематизовано на основі архівних документів.
Сайт є результатом великої роботи, яку провадить Інститут післядипломної педагогічної освіти КУ імені Бориса Грінченка з дослідження історії Університету.
На фото. Модератор веб-сайта Наталія Романівна Петрощук.
Сайт «Музейна зала: з історії системи підвищення кваліфікації вчителів»

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 10 з 18