shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
САЙТИ ІППО

Методично-інформаційне професійно орієнтоване середовище педагогів 
Створення навчально-інформаційного середовища - основна риса методики дистанційної освіти. Стосовно  післядипломної педагогічної освіти, мабуть, слід називати його методично-інформаційним професійно орієнтованим середовищем. Таке середовище має стати, з одного боку, засобом інтеграції навчальної, методичної й комунікативної діяльності суб’єктів педагогічного процесу на курсах підвищення кваліфікації, з другого – дидактичною умовою, здатною забезпе­чити високу ефективність самоосвіти та фахового самовдосконалення педагогів у міжкурсовий пeріод.
Крім суто освітніх функцій, методично-інформаційне професійно орієнтоване середовище має забезпечити можливість професійного спілкування й обміну досвідом між педагогами. Формування та використання інформаційно-методичного середовища педагогів має стати основою для становлення принципово нової форми їхнього саморозвитку в міжкурсовий період, що спиратиметься на мотивовану  самоосвітню активність особистості, підтримувану сучасними технічними засобами.Створено вебсайт для вчителів фізичної культури Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageРозпочав роботу сайт,  створений  методистом НМЦ  здоров’я, фізичної та естетичної культури  ІППО КУ імені Бориса Грінченка Юрієм Васильовичем Черпаком. Адресати сайту – вчителі фізичної культури, які знайдуть  тут необхідну їм  нормативно-правову базу, правила техніки безпеки. Актуальну інформацію розміщено на сторінці «Поділимося досвідом». Сайт містить відомості про підготовлені Інститутом методичні заходи для вчителів фізичної культури.
Сайт «Ура! Фізра!» Ю.В.Черпака

 
Створено вебсайт для вчителів української мови Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageСайт для вчителів української мови веде заступник директора ІППО КУ імені Бориса Грінченка Олександра Павлівна Глазова. Учитель-практик візьме на цьому сайті дидактичний minimum minimorum, необхідний для того, щоб у класі відчувати себе впевнено, забувши про «не встиг» і «не було часу».
Хтось вибудує на такому minimorumі щось оригінальне, не знане досі, новаторське і цікаве вже своєю новизною. Хтось проведе стотисячний у своєму житті урок – цілком традиційний, але від того не менш корисний і потрібний учням.
Сайт для вчителів української мови

 
Створено вебсайт для вчителів хімії Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageПрацівниками ІППО КУ імені Бориса Грінченка створено вебсайт для вчителів хімії, на якому  розміщено актуальні нормативні документи, інформацію про учнівські олімпіади й конкурси, подано методичні рекомендації та дидактичні матеріали до уроків, інформацію щодо впровадження профільного навчання.
На фото. Методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Ірина Олександрівна Філоненко.
Сайт для вчителів хімії
Завдання і відповіді ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

 
Відкрито сайт для вчителів фізики та астрономії Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageРозпочав роботу сайт Ірини Задніпрянець, методиста НМЦ природничо-математичної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка. 
Ірина Іванівна організовує та проводить науково-методичні семінари з методики викладання фізики та астрономії. Коло її професійних інтересів: методика сучасного уроку фізики та астрономії, інноваційні освітні технології та їх застосування у викладанні фізики, розвиток професійних компетентностей учителя фізики.
На сайті відкрито онлайн-форум (конференцію) для вчителів фізики та астрономії.
Сайт для вчителів фізики та астрономії І.І.Задніпрянець

 
До уваги вчителів математики Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageОдне із завдань ІППО КУ імені Бориса Грінченка - забезпечення науково-методичної підтримки роботи вчителів ЗНЗ у міжкурсовий період. Задля такої підтримки проводяться науково-практичні конференції, семінари, тренінги, конкурси професійної майстерності тощо. 
Узяти участь у таких заходах учитель часом не може через велику завантаженість у школі. З метою всебічної неперервної науково-методичної підтримки вчителів математики у вересні 2009 року засобами сервісу «Групи» в середовищі Google ст.викладачем кафедри природничо-математичної освіти ІППО Оксаною Володимирівною Єргіною (на фото) було створено мережеву спільноту вчителів математики м.Києва.
Мережева спільнота вчителів математики
Детальніше...
 
До уваги практичних психологів закладів освіти та соціальних педагогів Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageСтворено сайт Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППО КУ імені Бориса Грінченка. 
Завдання цього ресурсу - інформування працівників психологічної служби про роботу Центру, про заходи, програми, дослідження, які проводяться в місті, ознайомлення з передовим досвідом роботи практичних психологів та соціальних педагогів міста, а ще - організація інтерактивної взаємодії з практичними психологами та соціальними педагогами столиці. 
Відгуки та побажання щодо роботи сайту просимо надсилати на електронну пошту НМЦ практичної психології: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
На фото. Натхненник і заповнювач сайту Лариса Леонідівна Письмак.

Сайт НМЦ практичної психології і соціальної роботи
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > В кінець >>

Всього 11 - 18 з 18