shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Засідання
Засідання Вченої ради ІППО 23 квітня 2014 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
В.Шорохова23 квітня 2014 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. У доповіді заступника директора Інституту О.В.Кочерги йшлося про інноваційні форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників та перебіг виконання проекту «Курси без кордонів». Завідувач кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Г.Д.Щекатунова та завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти і виховання Ф.Л.Левітас звітували про виконання наукової теми Інституту. Г.П.Бондарчук, завідувач НМЦ координації методичної роботи, ознайомила з результатами проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських конкурсів. Методист НМЦ здоров'я, фізичної та естетичної культури Ю.В.Черпак розповів про специфіку науково-методичної підтримки вчителів фізичного виховання в умовах оновлення змісту освіти.
Методист НМЦ дошкільної та початкової освіти І.О.Большакова розказала про організацію навчання предмета «Сходинки до інформатики» в 2-их класах ЗНЗ столиці.
Члени Вченої ради обговорили та затвердили перспективні педагогічні досвіди педагогів ліцею «Інтелект» Дарницького району м.Києва Н.М.Гордєєвої та Л.А.Шундик «Використання інтерактивних технологій у навчанні граматики» та педагогів спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №9 Голосіївського району м. Києва Т.І.Москаленко, Н.О.Курушкіної та М.В.Коноваленко «Організація індивідуальних занять із розвитку слухового сприймання та формування вимови з використанням інформаційно-комунікаційних технологій у спеціальній школі для дітей зі зниженим слухом».
Г.Д.Щекатунова. Психолого-педагогічні умови розвитку професійної компетентності педагога: презентація виступу
Ф.Л.Левітас. Формування професійних компетенцій педагогів засобами гуманітарної освіти з використанням ІК-технологій: презентація виступу
І.О.Большакова. Організація навчання предмета «Сходинки до інформатики» в 2-их класах ЗНЗ столиці:презентація виступу
 
Засідання Вченої ради ІППО 20 березня 2014 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
В.М.Буренко20 березня 2014 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Про виконання наукової теми Інституту звітували завідувач кафедри методики мов і літератури В.М.Буренко та завідувач кафедри методики природничо-математичної освіти і технологій Я.Ю.Якунін. Завідувач НМЦ інформаційних технологій В.В.Бойченко доповів про хід виконання Концепції розвитку інформаційно-комунікаційних технологій у навчальній, науково-методичній та організаційно-технічній діяльності ІППО. Про особливості науково-методичної підтримки вчителів технологій в умовах оновлення освіти розповіли методисти НМЦ технологій Н.І.Боринець та В.В.Гавронський.
На засіданні було обговорено й затверджено передовий досвід «Організація правової освіти та правового виховання громадянина України, здатного жити в правовій державі» педагогічного колективу гімназії №191 ім. П.Тичини та досвід «Система роботи з обдарованими дітьми в умовах інноваційного розвитку освіти» завідувача відділу обдарованої дитини Управління освіти Оболонської в місті Києві державної адміністрації Т.К.Рибачек. Вчена рада затвердила навчально-методичні матеріали педагогів столичних ЗНЗ, які пройшли апробацію в навчально-виховному процесі.
Членами Вченої ради було обговорено та схвалено авторські програми педагогічних працівників Київського міського палацу дітей та юнацтва і КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Обговорювалися формати проведення серпневих конференцій педагогів столиці.
 
Засідання Вченої ради ІППО 23 січня 2014 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
 23 січня 2014 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Заступник директора Інституту В.І.Ковальчук підбив підсумки науково-методичної роботи кафедр в І півріччі 2013-2014 навчального року. Про важливість науково-методичної підтримки вчителів предметів художньо-естетичного циклу йшлося у виступах методистів НМЦ здоров'я, фізичної та естетичної культури Л.Є.Пєчки та С.Є.Лясоти. Із результатами ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» ознайомила присутніх завідувач НМЦ координації методичної роботи Г.П.Бондарчук. Члени Вченої ради затвердили подані на розгляд педагогами та психологами дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів навчально-методичні матеріали, що пройшли апробацію в навчально-виховному процесі.
Л.Є.Пєчка. Науково-методична підтримка вчителів предметів художньо-естетичного циклу в умовах оновлення змісту освіти: презентація виступу
Г.П.Бондарчук. Результати проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014»: презентація виступу
 
Засідання Вченої ради ІППО 19 грудня 2013 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.В.Кочерга19 грудня 2013 року відбулося засідання Вченої ради ІППО КУ імені Бориса Грінченка. Заступник директора Інституту О.В.Кочерга виступив з доповіддю «Стан упровадження дистанційної форми навчання на курсах підвищення кваліфікації педагогічних працівників». Про роботу новоствореного науково-методичного центру інклюзивної освіти звітувала завідувач НМЦ Н.З.Софій. Про важливість проблеми соціалізації дітей з особливими освітніми потребами йшлося в доповіді «Хід виконання проекту «Науково-методичне забезпечення соціалізації та реабілітації дітей з особливостями розвитку засобами театральної педагогіки», з якою виступила методист НМЦ інклюзивної освіти В.В.Шорохова.
Н.З.Софій. Звіт НМЦ інклюзивної освіти про роботу за 2012-2013 навчальний рік: презентація виступу
Детальніше...
 
Засідання Вченої ради ІППО 22 листопада 2013 року Надрукувати Надіслати електронною поштою
Ф.Л.Левітас22 листопада 2013 року відбулося чергове засідання Вченої ради. Доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання О.В.Дудар звітувала про перебіг реалізації проекту «Розвиток музейної педагогіки та впровадження її елементів у навчально-виховний процес ДНЗ і ЗНЗ столиці». Питання науково-методичної підтримки вчителів, які працюють в умовах оновлення змісту освіти, висвітлили завідувач кафедри методики мов та літератури В.М.Буренко та завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання Ф.Л.Левітас. Про роль шкільної бібліотеки як сучасного шкільного бібліотечного інформаційного центру розповіла О.Є.Матвійчук, доцент кафедри суспільно-гуманітарної освіти та виховання.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 15 з 48