shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конференції
Конференція для педагогів позашкільних навчальних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 11 вересня 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася науково-практична конференція «Ефективне управління розвитком позашкільних навчальних закладів - шлях до підвищення якості позашкільної освіти». Учасники заходу - директори, заступники директорів та методисти позашкільних навчальних закладів м. Києва, працівники ІППО КУ імені Бориса Грінченка, працівники газети «Позашкілля».
Учасники конференції обговорили питання якості позашкільної освіти, особливості функцій управління якістю позашкільної освіти, професійного зростання педагога позашкільного навчального закладу.
Т.І.Свирська. Якість освіти як об'єкт управління: презентація
О.А.Антонова. Якість освіти як результат, процес і показник ефективності освітньої системи позашкільного навчального закладу: презентація
О.В.Шафаренко. Якість освіти: у пошуках власної формули: презентація
О.В.Калюжна. Підвищення якості професійного зростання педагога позашкільного навчального закладу: презентація
Детальніше...
 
Загальноміський батьківський психологічний форум ІППО Надрукувати Надіслати електронною поштою
 7 вересня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено Загальноміський батьківський психологічний форум. Мета організованого НМЦ практичної психології і соціальної роботи заходу - підвищення психологічної культури батьків та розширення їхніх педагогічних уявлень, а також налагодження взаємодії практичних психологів навчальних закладів із батьками школярів.
Після пленарного засідання, на якому обговорювалися питання адаптації першокласників до школи та взаємодії батьків і дітей в умовах навчально-виховного процесу, було проведено кілька майстер-класів.
Програма Загальноміського батьківського психологічного форуму
Про Загальноміський батьківський психологічний форум на сайті НМЦ практичної психології
О.В.Кочерга. Особливості адаптації першокласників до школи: презентація виступу
С.В.Шовковська. Сім'я як чинник всебічного розвитку підлітків: презентація виступу
Ю.А.Луценко. Протиалкогольна програма «Сімейна розмова» як складова превентивного виховання в освітньому просторі України
Сайт НМЦ практичної психології та соціальної роботи
Портал освітян «Педрада»: Подія в житті столичної психологічної служби - Загальноміський батьківський форум
 
Методична конференція з фізичної культури Надрукувати Надіслати електронною поштою
 27 серпня 2013 року в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулась методична конференція «Фізичне виховання в 2013-2014 н.р.». В її роботі взяли участь методисти РНМЦ, голови РМО фізичної культури.
На конференції методист НМЦ здоров'я, фізичної та естетичної культури ІППО КУ імені Бориса Грінченка Ю.В.Черпак виголосив доповідь на тему «Інноваційні практики фізичного виховання школярів».
Особливості викладання предмета «Фізична культура» в 2013-2014 н.р. у своєму виступі окреслила В.В.Деревянко, начальник відділу науково-методичного забезпечення змісту освіти основ здоров'я, фізичної культури та захисту Вітчизни Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України.
О.Є.Матвійчук. Педагогіка про людину, особистість та її розвиток: інноваційний контекст: текст виступу
І.В.Каменєва. Моніторингове дослідження «Рівень рухової активності як провідна детермінанта формування здорового способу життя дітей і молоді» 2010-2013 р.: презентація виступу
Ю.В.Черпак. Інноваційні практики фізичного виховання школярів: презентація виступу
Детальніше...
 
Відбулися міські серпневі методичні заходи для вчителів світової літератури Надрукувати Надіслати електронною поштою
 27 серпня 2013 року в Київському міському будинку вчителя відбулися серпневі заходи для методистів РНМЦ та вчителів світової літератури. Методичні семінари та семінари-практикуми відвідали понад 300 педагогічних та науково-педагогічних працівників м.Києва. Їх організував НМЦ іноземних мов і світової літератури ІППО КУ імені Бориса Грінченка.
І.Мегедь. Роль методів візуалізації в процесі навчання світової літератури: презентація виступу (8,09 Мб)
О.Невмержицька. Проектна діяльність на уроках світової літератури та навички ХХІ століття: презентація виступу
І.Юсипович. Методика оцінювання технологій групового навчання: презентація виступу
О.Маслюк. Засоби активізації навчальної діяльності учнів на уроках світової літератури: презентація виступу
Л.Тарнавська. Використання структурного аналізу художнього тексту як засобу активізації читацького сприйняття учнів: презентація виступу
І.Жеміоніс. Організація самостійної діяльності учнів. Навчальні карти зі світової літератури: презентація виступу
Л.Кулєшова. Читацькі конференції в процесі навчання світової літератури: презентація виступу
В.Шерстюк. Використання коучингу для розвитку творчих здібностей учнів у процесі навчання світової літератури: презентація виступу
І.Кузьменчук. Організація методичної роботи у 2013-2014 навчальному році з учителями світової літератури: презентація виступу
Детальніше...
 
Методична конференція для класних керівників 5-х класів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 29 серпня 2013 року в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася методична конференція «Формування гуманістичних цінностей п'ятикласників у позакласній роботі» для класних керівників 5-х класів ЗНЗ.
Головними питаннями, що обговорювалися учасниками конференції, стали формування та реалізація виховної системи класу, позакласна діяльність у гуманістичному вихованні п'ятикласників та проблеми адаптації дітей початкової школи при переході до 5 класу, було проведено майстер-класи «Морально-етичне виховання школярів» та «Виховання особистості засобами мистецтва».
Програма конференції
Т.В.Осадча. Гуманістичне виховання п'ятикласників у позаурочний час: презентація
О.А.Хоменко. Проблеми адаптації дітей при переході до 5 класу: погляд психолога: презентація
О.Є.Матвійчук. Формування та реалізація виховної системи класу: презентація
О.С.Осьмак. Морально-етичне виховання школярів: презентація
Детальніше...
 
Методична конференція для вчителів українознавства Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Ф.Л.Левітас
Ф.Л.Левітас
22 серпня 2013 року в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбулася методична конференція «Актуальні питання викладання українознавства в школі» для методистів РНМЦ та вчителів українознавства. Захід організовано кафедрою методики суспільно-гуманітарної освіти і виховання та НМЦ суспільствознавства та українознавства ІППО КУ імені Бориса Грінченка.
У роботі конференції взяли участь понад 60 педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Ю.В.Беззуб. Українознавство в національно-патріотичному вихованні школярів: презентація виступу
О.В.Дудар. Постаті видатних українців в світовому культурному контексті: презентація виступу
О.В.Дудар. Текстовий супровід до презентації «Постаті видатних українців»
В.П.Коротя-Ковальська. Світоглядні та естетичні ідеали української народної пісні у формуванні культурної особистості: текст виступу
А.Ю.Пономаренко. Позакласна робота з українознавства в загальноосвітніх навчальних закладах: презентація виступу
Г.І.Безкоровайна. Освітня програма Національного музею українського народного декоративного мистецтва «Творчий ранок у Музеї»: презентація виступу
Детальніше...
 
Міжнародний пленер з художнього лозоплетіння Надрукувати Надіслати електронною поштою
 21-29 серпня 2013 року в рамках мистецько-педагогічного проекту «Діалог із природою» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (в Школі народних ремесел) було проведено ІІІ Міжнародний пленер з художнього лозоплетіння.
Термін пленер (франц.en plein air - відкрите повітря) позначає результати роботи і саму роботу митців на вільному повітрі, а не в майстерні. Міжнародний пленер передбачав авторське виконання майстрами лозоплетіння паркових композицій, а всі охочі спостерігали цей процес. Презентація готових робіт відбулася 31 серпня.
Було проведено тренінг та інтегровані майстер-класи для педагогів, які працюють з дітьми в умовах спеціального та інклюзивного навчання.
Програма заходу
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
Детальніше...
 
Конференція для вчителів мистецьких дисциплін Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Методична конференція для вчителів мистецьких дисциплін «Образотворче мистецтво, художня культура в загальноосвітній школі» відбулася 28 серпня 2013 року в Київському будинку вчителя. На спільному засіданні вчителів художньо-естетичного циклу виступила провідний науковий спеціаліст лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук Л.М.Масол. Було окреслено основні напрямки розвитку мистецьких дисциплін, надано науковий коментар до основних змін, а також презентовано нові підручники та програми. Роботу було продовжено в секціях образотворчого та музичного мистецтв.
Ж.С.Марчук. Особливості викладання образотворчого мистецтва у 2013-2014 н.р.: презентація виступу
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 28 з 132