shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конференції
Конференція для педагогів, які працюють в інклюзивних класах Надрукувати Надіслати електронною поштою

С.В.Литовченко,
вчений секретар
ІСП НАПН України

10 вересня 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася науково-методична конференція «Розвиток інклюзивної освіти в навчальних закладах м. Києва у 2012-2013 н.р.». У заході взяли участь методисти РНМЦ, заступники директорів ЗНЗ з навчально-виховної роботи, учителі, які працюють в інклюзивних класах.
На конференції йшлося про організаційно-методичне забезпечення інклюзивної освіти в навчальних закладах столиці та формування готовності педагогів до роботи в інклюзивному середовищі. Було розглянуто й таке актуальне питання, як психолого-педагогічні умови та інформаційно-методичний інструментарій побудови інклюзивного освітнього середовища.
Програма конференції
С.В.Литовченко. Пріоритети розвитку інклюзивної освіти в 2012-2013 н.р.: презентація виступу (720 кб)
О.В.Кочерга. Урахування психофізіологічних особливостей дітей в організації навчально-виховного процесу інклюзивного закладу: презентація виступу (825 кб)
В.І.Ковальчук. Дослідно-експериментальна робота щодо впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах Києва: презентація виступу (100 кб)
В.В.Шорохова. Роль педагогів-дефектологів у розвитку інклюзивної освіти: презентація виступу (105 кб)
А.Ю.Крикун. Формування професійної готовності педагогів до роботи в інклюзивних закладах: презентація виступу (560 кб)
Детальніше...
 
Науково-методична конференція для практичних психологів і соціальних педагогів Надрукувати Надіслати електронною поштою
О.І.Кепканова6 вересня 2012 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка було проведено науково-методичну конференцію «Роль психологічної служби в розвитку системи освіти м. Києва». У роботі конференції взяли участь понад 400 практичних психологів та соціальних педагогів середніх загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, спеціалізованих шкіл, ПТНЗ, а також медичних психологів закладів охорони здоров'я столиці.
З вітальним словом виступив заступник директора ІППО КУ імені Бориса Грінченка, кандидат психологічних наук О.В.Кочерга. У своєму виступі він порушив питання шкільної адаптації першокласників. Перші кроки дітей у навчальному закладі мають супроводжуватися кропіткою роботою практичних психологів та соціальних педагогів.
Про стан та перспективи розвитку психологічної служби України йшлося у виступі директора УНМЦППіСР НАПН України, доктора психологічних наук В.Г.Панка.
Програма конференції
О.І.Кепканова. Напрямки роботи психологічної служби м. Києва на 2012/13 н.р.: презентація виступу (129 Кб)
Л.А.Найдьонова. Роль практичного психолога у формуванні в дітей медіа-культури: презентація виступу (89,7 Кб)
О.М.Попович. Особливості роботи практичного психолога професійно-технічного навчального закладу: презентація виступу (485 Кб)
Д.С.Зимовський. Формування соціально-ціннісних орієнтирів дітей старшого підліткового віку засобами театрального мистецтва: презентація виступу (567 Кб)
Детальніше...
 
Конференція для працівників позашкільних навчальних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою

Т.О.Борушевич

Т.О.Борушевич, директор Будинку дитячої та юнацької творчості

12 вересня 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулася науково-практична конференція «Стратегічні орієнтири діяльності та розвитку позашкільних навчальних закладів на сучасному етапі».
У роботі конференції взяли участь заступник начальника відділу дошкільної та позашкільної освіти ГУОН м. Києва С.І.Бабінець, начальник відділу змісту позашкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти О.А.Артеменко, директори, заступники директорів, методисти позашкільних навчальних закладів м. Києва, представники редакційної колегії журналу «Позашкілля». На фото. Виступає директор Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району Т.О.Борушевич.
Т.І.Свирська. Управління розвитком позашкільного навчального закладу на сучасному етапі: презентація виступу (102 Кб)
С.Г.Мартова. Програма діяльності і розвитку київського палацу дітей та юнацтва (2011-2015 рр.): презентація виступу (482 Кб)
Н.П.Кібардіна. Творчість: управлінський аспект: презентація виступу (1,17 Мб)
А.С.Герасімова. Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського району м. Києва: презентація виступу (365 Кб)
О.С.Рахуба. Молодіжний туристичний клуб: "учора, сьогодні, завтра...": презентація виступу (739 Кб)
Т.О.Борушевич. Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району м. Києва: презентація виступу (264 Кб)
 
Конференція для вчителів початкової школи Надрукувати Надіслати електронною поштою

О.Кочерга

О.В.Кочерга, заступник директора ІППО

23 серпня 2012 року в Київському міському будинку учителя було проведено Науково-практичну конференцію «Навчання першокласників в умовах запровадження Державного стандарту початкової освіти». У заході взяли участь наукові співробітники лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, науковці ІППО КУ імені Бориса Грінченка, автори програм та підручників для учнів першого класу, методисти РНМЦ, голови районних методичних об'єднань учителів перших класів, учителі перших класів ЗНЗ м. Києва. Було розглянуто основні напрями роботи щодо впровадження нового Державного стандарту загальної початкової освіти в ЗНЗ столиці. 
Заступник директора з навчально-методичної роботи Інституту, кандидат психологічних наук О.В.Кочерга (на фото), розповів про психофізіологічні аспекти сензитивного стану учнів першого класу.
Н.П.Листопад. Вивчення елементів геометрії на уроках математики в першому класі: презентація виступу (1,05 Мб)
В.О.Науменко. Особливості роботи з текстом на уроках навчання грамоти в контексті літературного розвитку учнів першого класу: презентація виступу (148 Кб)
О.В.Гнатюк. Навчальний комплект для учнів 1 класу: презентація виступу (1,20 Мб)
Детальніше...
 
Конференція для вчителів трудового навчання Надрукувати Надіслати електронною поштою
 22 серпня 2012 року відбулася міська методична конференція для методистів трудового навчання РНМЦ, голів РМО вчителів трудового навчання. Доброю традицією стала організація виставки творчих робіт учителів трудового навчання саме під час проведення серпневої конференції. Цього року експозиція складалася як з учительських, так і з учнівських робіт. Кожний район столиці представляв свої здобутки у п'яти номінаціях: висока майстерність виконання виробів; упровадження інноваційних технологій; збереження народних традицій; творчий підхід у створенні наочності; презентація району; стиль оформлення виставки.
Програма конференції
С.Назаров. Стан викладання трудового навчання в загальноосвітніх закладах м. Києва: презентація виступу (362 Кб)
Н.Боринець.Трудове навчання, технології, креслення: презентація виступу (329 Кб)
І.Ходзицька, В.Чхало. З досвіду організації творчої діяльності учнів під час профільного навчання: презентація виступу (5,82 Мб)
Ю.Червінська. Використання народної творчості у викладанні трудового навчання та в позакласній роботі: презентація виступу (5,45 Мб)
Детальніше...
 
Науково-практична конференція для вчителів історії та права Надрукувати Надіслати електронною поштою
Конференція21 серпня 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено науково-практичну конференцію «Науково-методичне забезпечення сучасного уроку історії і правознавства». На пленарному засіданні вчителі мали можливість ознайомитись із особливостями науково-методичного забезпечення вивчення історії та правознавства у загальноосвітніх навчальних закладах у 2012-2013 начальному році (О.В.Галегова, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки молоді і спорту України).
Програма конференції
О.О.Салата. Історія Другої світової та Великої Вітчизняної воєн у середній загальноосвітній школі: презентація виступу (200 Кб)
О.В.Дудар. Застосування традиційних та інноваційних технологій на уроках історії: презентація виступу (1,5 Мб)
Н.П.Клименко. Правова освіта учнів цілі, завдання, шляхи реалізації: презентація виступу (100 Кб)
Т.О.Ремех. Навчальна програма з основ правознавства для 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів: презентація виступу (61 Кб)
Національний музей українського народного декоративного мистецтва: презентація (2,0 Мб)
Сайт національного музею українського народного декоративного мистецтва
Детальніше...
 
Науково-методична конференція для вчителів математики Надрукувати Надіслати електронною поштою
Конференція22 серпня 2012 року в Міському будинку вчителя відбулася науково-методична конференція «Особливості викладання математики у 2012-2013 навчальному році». Активну участь у заході взяли методисти РНМЦ, голови РМО, вчителі математики столичних ЗНЗ.
З вітальним словом виступив перед зібранням О.Б.Жильцов, проректор з навчально-методичної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.
Методист НМЦ природничо-математичної освіти О.А.Олексюк ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо вивчення курсу математики у 2012-2013 навчальному році.
Матеріали конференції на сайті «Математика у школі»
Наказ ГУОН від 14.03.12 №91. Дослідження «Рівень сформованості базових хімічних знань учнів 8-х класів ЗНЗ м. Києва»
Детальніше...
 
Конференція вчителів географії та основ економіки Надрукувати Надіслати електронною поштою
Економіка27 серпня 2012 року працівниками Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка проведено традиційні щорічні серпневі конференції вчителів географії та основ економіки.
На конференцію було запрошено провідних науковців з методики викладання географії та економіки, працівників столичного Центру ЗНО та Центру моніторингу столичної освіти, та інших фахівців, які переймаються проблемами географічної та економічної освіти.
Пропонуємо ознайомитися з матеріалами виступів:
Ю.В.Бицюра. Проблеми шкільної економічної освіти в Україні
І.В.Бусол. Використання інформаційно-комунікаційних технологій при вивченні географії: презентація
І.В.Казарян. Дослідження рівня сформованості базових природничо-математичних компетенцій учнів 8-х класів: презентація
О.Ф.Надтока. Особливості викладання географії в інформаційному суспільстві: презентація
Л.Б.Паламарчук. Реалізація концепції профнавчання у змісті підручників географії для 10-11 класів: презентація
Детальніше...
 
Інші:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > В кінець >>

Всього 29 - 56 з 132