shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Відбувся ІІІ (міський) етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
 18 січня 2014 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбувся ІІІ (міський) етап ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва (300 осіб), студенти ВНЗ, коледжів та училищ (18 осіб).
 
ІІІ Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про початок ІІІ-ого Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель - обдарований учень». Метою конкурсу є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо впровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти учнівської молоді та підтримки обдарованості; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись на веб-сторінці: http://teacher.iod.gov.ua
До участі запрошуються такі категорії педагогічних працівників: адміністрація навчальних закладів, учителі, психологи, класні керівники, керівники гуртків загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, студенти, працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини.
Сайт Інституту обдарованої дитини НАПН України
 
Підсумки ІІ (міського) туру конкурсу «Учитель року-2014» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 3-25 грудня 2013 року відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2014». Учасники змагання в номінаціях «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання» продемонстрували високий рівень знань з навчального предмета та методики його викладання, представили власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, виявили майстерність у використанні сучасних інноваційних технологій. Учасники конкурсу в номінації «Директор школи» представили досвід керівництва навчальним закладом, відобразивши новітні підходи до управлінської діяльності, сутність освітніх технологій, що використовуються, їхню відповідність сучасним вимогам.
Детальніше...
 
Всеукраїнський проект «Десять визначних місць України» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців», - писав геній українського народу О.Довженко. Вивчати історію можна по-різному: студіювати підручники, слухати оповіді очевидців. Ще один ефективний спосіб - дізнаватись якомога більше про визначні місця своєї Батьківщини.
Для популяризації культурного розмаїття, історичної спадщини України, формування історичної пам'яті підростаючого покоління Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України запроваджує культурологічно-виховний проект «Десять визначних місць України». Він передбачає відвідування учнями протягом їх навчання в школі визначних історичних та культурних місць України.
Ознайомитись з методичними рекомендаціями щодо впровадження проекту та переліком визначних місць України, визначених за результатами громадського обговорення, можна на сайті Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.
 
Відбувся ІІІ (міський) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою
 14 грудня 2013 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б) відбувся ІІІ (міський) етап ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Києва (724 особи), студенти ВНЗ, коледжів та училищ (26 осіб).
Результати ІІІ (міського) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Завдання ІІІ (міського) етапу ХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
3 клас; 4 клас; 5 клас; 6 клас; 7 клас; 8 клас; 9 клас; 10 клас; 11 клас
Студенти вищих навчальних закладів
Студенти філологічних факультетів
Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
 
Стартує ІІ (міський) тур конкурсу «Учитель року-2014» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У грудні стартує ІІ (міський) тур конкурсу «Учитель року-2014» у номінаціях: «Директор школи», «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання». Відкриття конкурсу відбудеться 10 грудня о 15.00 в актовій залі Інституту післядипломної педагогічної освіти. Під час інтелектуальних змагань учасники продемонструють власну педагогічну майстерність, уміння імпровізувати, використовувати сучасні освітні технології, досягати поставленої мети; покажуть власну систему викладання програмового матеріалу. Компетентне журі визначатиме найкращих педагогів, які продовжать боротьбу вже на всеукраїнському рівні.
Наказ ДОНМС від 28.11.2013 №872 «Про проведення ІІ (міського) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014»
Програма номінації «Директор школи»
Програма номінації «Початкові класи»
Програма номінації «Географія»
Програма номінації «Світова література»
Програма номінації «Трудове навчання»
 
Вітаємо з перемогою в Конкурсі майстерності педагогічних працівників ПНЗ! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Завершився другий (очний) тур III-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2013», який проходив 25-28 листопада 2013 року в м. Києві.
Вітаємо призера цього конкурсу Володимира Сергійовича Антипова, керівника гуртка «Льотно-штурманської підготовки» авіаційно-космічного центру Київського палацу дітей та юнацтва, який посів III місце (військово-патріотичне виховання), та лауреата Наталію Миколаївну Князеву, керівника гуртка «Києвознавство» Київського Палацу дітей та юнацтва (краєзнавство).
Сайт КПДЮ: Про завершення ІІ (очного) туру Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2013»
Положення про Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»
 
Відбулося відкриття ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Надрукувати Надіслати електронною поштою
 9 листопада 2013 року, в День української писемності та мови, в усіх регіонах України відбулося урочисте відкриття ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.
ХІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості проходить під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» та присвячений Шевченківським дням. Змагання проводиться з 1 листопада 2013 року до 25 лютого 2014 року.
До розгляду в конкурсі приймаються роботи на тему: «Україна, як і великий наш Кобзар, - вічні» (сім'я → родина → рід → народ → нація) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення», які раніше не подавалися до участі в інших наукових та творчих конкурсах регіонального та державного рівнів.
Лист Міністерства освіти України №1/9-744 від 24 жовтня 2013 року «Про проведення ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 1 - 13 з 259