shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageКонкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» проводиться щороку з метою популяризації вітчизняної дитячої книжки, розвитку читацької культури учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів та заохочення їх до систематичного читання сучасної української літератури. Цьогоріч захід проходить, як зазвичай, у три етапи:  шкільний – з травня по жовтень,  районний та міський – у листопаді.
Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Міністерством культури і туризму України, Державним комітетом телебачення та радіомовлення України, а також видавництвом «Грані-Т». Партнером організаторів конкурсу виступає Благодійна організація Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна».
Підсумки змагання підбиватимуться в грудні 2011 року і будуть висвітлені на веб-сайті видавництва «Грані-Т».
Положення про щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Наказ ГУОН КМДА від 19.10.2011 р. № 213 «Про проведення ІІІ щорічного конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів  ЗНЗ у 2011/12 н.р.»

 
Конкурс на визначення кращого директора позашкільного навчального закладу Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВсеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів  «Джерело творчості» проводиться з метою підвищення ролі працівників позашкільних навчальних закладів у виконанні основних завдань, визначених Законом України «Про позашкільну освіту». Цьогоріч конкурс проходить у номінації «Директор позашкільного навчального закладу».
На конкурс потрібно підготувати: анотацію власного управлінського досвіду; програму розвитку позашкільного навчального закладу або матеріали, що презентують систему роботи закладу, директора; довідки, відгуки від органів управління освітою, наукових установ, громадських організацій, партнерських закладів, що підтверджують результативність роботи закладу; інші матеріали, що характеризують діяльність та імідж закладу. Термін подання матеріалів - з 30 квітня до 30 травня 2012 року за адресою: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 36, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, відділ змісту позашкільної освіти; тел. 248-21-38.
Наказ МОНМС №1053 від 13 вересня 2011 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

 
Конкурс для дошкільнят Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageСімейний журнал «Мир Семьи» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та  спорту України оголошує Всеукраїнський  конкурс дитячих творчих робіт «Щаслива родина – щаслива країна!»
Конкурс проводиться з метою підтримки та розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку, сприяння їх самореалізації, виховання почуття єдності в родині та колективі. Передбачено також проведення свят від журналу «Мир Семьи» в дитячих садках Києва.
До участі в конкурсі запрошуються групи ДНЗ разом зі своїми вихователями, окремі родини з дітьми-дошкільнятами, а також викладачі центрів раннього розвитку (ЦРР) та керівники дитячих громадських організацій зі своїми вихованцями. Заявки на участь у конкурсі приймаються до  1 квітня 2012 року.
Детальна інформація про Конкурс

 
Київський міський учнівський конкурс зі швидкочитання Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageУ листопаді 2011-2012 н.р. буде проведено  I (шкільний) та II (районний) етапи Київського  міського учнівського конкурсу зі швидкочитання.           
Завдання Конкурсу - розвиток оперативної пам'яті й мислення школярів, підвищення якості їхнього мовлення через миттєве створення з наявних стереотипів фраз, логічних конструкцій, речень під час усних відповідей та розмов у повсякденному житті. Учасниками Конкурсу можуть бути учні 1-11 класів ЗНЗ столиці.
Наказ Головного управління освіти і науки    від 18 жовтня 2011року № 212 «Про проведення Київського міського учнівського конкурсу з швидкочитання у 2011-2012 н.р.»
Зразки завдань для шкільного та районного етапів Київського міського учнівського конкурсу  зі швидкочитання

 
Конкурс «Листівка святому Миколаю своїми руками» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageПропонуємо взяти участь у загальноміському конкурсі святкових листівок «Добрий Миколай», який розпочався 19 жовтня, за два місяці до Дня святого Миколая. До участі запрошуються школярі 1-12 класів, які мають виготовити листівки будь-якою технікою – олівцями, фарбами, фломастерами, текстилем, акрилом та ін. Роботи оцінюватимуться Оргкомітетом благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая» за двома номінаціями: краща індивідуальна робота і краща листівка-стінгазета, створена колективно. Урочисте нагородження десяти переможців відбудеться 15 грудня 2011 року в Києво-Печерській Лаврі під час відкриття Благодійної лаврської ялинки та Благодійного ярмарку «Три мішечки від Миколая». Переможці отримають подарунки та дипломи від УПЦ та Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.
Конкурсні роботи приймаються до 1 грудня 2011 року за адресою: м. Київ, вул. Лаврська, 15, корпус №5, каб. 16. Контактна особа: Володимир Петренко, тел. 254-43-41; (068) 125-83-89.
Сайт Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника: Про Конкурс

 
Про фінальні етапи Всеукраїнських турнірів у 2011-2012 н.р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВсеукраїнські турніри проводяться щороку з метою пошуку, підтримки й розвитку потенціалу обдарованої молоді. У 2011-12 н.р. фінальний етап VІІ Всеукраїнського турніру юних економістів відбудеться з 22 по 26 жовтня 2011 року у м. Сумах; фінальний етап VІІ Всеукраїнського турніру юних географів – з 22 по 27 жовтня 2011 року у м. Івано-Франківську; фінальний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних хіміків – з 23 по 28 жовтня 2011 року у м. Черкасах; фінальний етап Х Всеукраїнського турніру юних біологів – з 23 по 28 жовтня 2011 року у м. Рівному; фінальний етап XІV Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка – з 24 по 29 жовтня 2011 року у м. Львові; фінальний етап XХ Всеукраїнського турніру юних фізиків – з 25 по 30 листопада 2011 року у м. Одесі; фінальний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів – з 9 по 14 грудня 2011 року у м. Чернігові. Склад журі та оргкомітетів вказано в додатках до Наказу.
Наказ МОНмолодьспорт від 10.10 2011 № 1164 «Про проведення фінальних  етапів Всеукраїнських турнірів юних економістів, географів,  хіміків, біологів, математиків  імені професора М. Й. Ядренка,  фізиків, винахідників і раціоналізаторів  у 2011 – 2012 н.р.»

 
Проект «Весела руханка «У подорож за фруктами!» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageУ жовтні-листопаді 2011 року за ініціативи Всеукраїнського науково-популярного журналу «Моя дитина» та підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводиться пізнавально-розвивальний проект «Весела руханка «У подорож за фруктами!» у формі фізкультхвилинки для учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Проект покликаний урізноманітнити фізичні навантаження під час занять  у школі, заохотити дітей до активного способу життя та здорового харчування.
Організаційно-методичне забезпечення здійснює Всеукраїнський науково-популярний журнал «Моя дитина». Охочі взяти участь у проекті, тобто отримати інформацію стосовно методичних рекомендацій та комплексу фізкультхвилинок «Весела руханка «У подорож за фруктами!», мають звернутися до організаторів за контактним телефоном (0352) 43-35-08, факсом (0352) 43-00-38 або написати листа електронною поштою на адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .
Сайт журналу «Моя дитина»

 
Всеукраїнський дитячий пісенний фестиваль «Соловейко України» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageСоловейко –  символ весни і волі, високого натхнення і неперевершеного таланту. під Під промовистою назвою «Соловейко України» Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» започаткував пісенний фестиваль для дітей віком до 16 років – переможців національних і міжнародних вокальних конкурсів. Цьогоріч захід проходитиме з 28 по 30 жовтня в м. Миргороді Полтавської області.
У рамках фестивалю-конкурсу буде проведено майстер-класи, круглі столи, екскурсії, телезйомки, відбуватиметься обмін досвідом між композиторами, музичними керівниками, продюсерами, поетами та молодими виконавцями, буде надано рекомендації щодо творчого розвитку конкурсантів, до обговорення проблем дитячої творчості буде залучено широку громадськість.
Положення про Всеукраїнський телевізійний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Соловейко України»

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 105 - 117 з 259