shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
VIII Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageКомпанія Майкрософт Україна восьмий рік поспіль спільно з Інститутом іноваційних технологій і змісту освіти МОНмолодьспорт України проводить конкурс «Учитель-новатор» (на виконання програми «Партнерство в навчанні»). Мета Конкурсу - підвищення творчого потенціалу вчителів та якості навчання школярів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), розвиток ініціативи педагогів у розробці та вдосконаленні навчально-методичного забезпечення для впровадження мультимедійних програмних засобів.
До участі у Конкурсі запрошуються педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів. Участь у конкурсі на безоплатній основі.
Положення про проведення VIII Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор»
Microsoft. Партнерство в навчанні: Стартував VIII Всеукраїнський конкурс «Учитель-новатор»

 
Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстерності» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageЗважаючи на надзвичайну актуальність поширення педагогічних здобутків у галузі створення ефективної системи виховання, наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 596 від 20.06.2011 року було започатковано Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстерності». Конкурс має тему «Система виховання як засіб формування конкурентоспроможної особистості з високим рівнем життєвих компетенцій» і буде проводитись протягом 2011-2015 років. Учасники – педагогічні колективи навчальних закладів - мають подати до оргкомітету творчі роботи у вигляді проектів, що представляють інноваційний підхід до побудови системного виховного процесу.
Наказ МОНмолодьспорт України № 596 від 20.06.2011 та Положення про Всеукраїнський конкурс «Парк педагогічної майстерності»

 
Другий Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image«Гринвіч» - це щось більше, ніж просто конкурс! Ніби маленька подорож до Об’єднаного королівства, з його неповторними традиціями, королівською вишуканістю, давньою і романтичною історією, а найголовніше - щирими й безпосередніми жителями, які завжди раді допомогти…» - такі захоплені відгуки залишили про конкурс з англійської мови учасники минулорічних змагань. У цьому навчальному році захід відбудеться 15 грудня. Стати учасниками конкурсу зможуть усі охочі учні 2-11 класів, без будь-якого попереднього відбору. Конкурсні завдання цікаві, веселі, доступні й містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, географії, літератури - та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни.
Наказ МОНмолодьспорт №777 від 11 липня 2011 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»
Центр творчих ініціатив Сlever: про Всеукраїнський конкурс «Гринвіч»
Заявка на участь у Конкурсі

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс «Мій безпечний електронний світ» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВсеукраїнський конкурс робіт на тему безпеки дітей в мережі Інтернет «Мій безпечний електронний світ» –  некомерційний просвітницький захід, спрямований на підвищення рівня обізнаності молодших школярів, їхніх батьків, працівників сфери освіти із проблемою безпеки дітей при використанні  мережі Інтернет. Термін проведення - з 9 вересня по 9 жовтня 2011р. До участі запрошуються учні початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів України та їхні батьки.
Положення про Всеукраїнський конкурс «Мій безпечний електронний світ»

Детальніше...
 
Конкурс «Смішний колосок – день веселої науки» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageНаука має бути захоплива, а процес здобування знань повинен приносити задоволення – таку ідею пропагують організатори Всеукраїнського природничо-інтерактивного конкурсу «Смішний колосок – день веселої науки», який проводився цьогоріч уперше і вже знайшов відгук серед школярів, зацікавивши учнів усіх вікових категорій. Завдання заходу спрямовані на пропедевтику природничих знань з фізики, хімії, біології, географії, астрономії і мають веселий характер, однак для їхнього розв’язання необхідні знання, логіка, кмітливість і відчуття гумору.
У 2011-2012 н.р. Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок» відбудеться у два етапи: 25 листопада 2011 року та 8 квітня 2012 року. Інформація про етапи проведення конкурсу та матеріали для підготовки до них публікуються в журналі «Колосок» та на сайті організаторів змагання.
Запитання для підготовки до конкурсу «Колосок-2011»
Сайт організаторів конкурсу «Колосок»
Лист МОНмолодьспорт від  10.06.11. №  1/9-461   «Про підсумки Всеукраїнського  природничого інтерактивного  конкурсу «Смішний колосок – день веселої науки» та  організацію  конкурсу «КОЛОСОК-2011»

 
Конкурс «Мій домашній улюбленець» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageКонкурс «Мій домашній улюбленець» проводиться щороку серед школярів столиці в рамках відзначення Міжнародного дня захисту тварин. Організатори заходу – комунальні підприємства «Київський міський Будинок природи» та «Центр ідентифікації тварин». Учасникам пропонують такі номінації: «Кращий малюнок» (для дітей 5-7 років), «Краща іграшка» (8-10 років), «Краще оповідання» (вік учасників – 11-13 років), «Кращий фотозвіт» (вікова категорія: 14-16 років). Конкурс триває до 24 вересня 2011 року і має на меті залучення школярів до захисту, піклування та догляду за тваринами, виховання любові й бережливого ставлення до братів наших менших. Умови конкурсу, а також бланк заявки  на участь розміщено на сайті Київського будинку природи.
Київський міський будинок природи
Положення про Конкурс

 
Геліантус – природознавство для дорослих Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image«Геліантус (helianthus – з лат. соняшник) – природознавство для дорослих» – щорічна природознавча гра з фізики, хімії, біології та географії, участь у якій беруть учні ЗНЗ усіх типів та форм власності. Мета проведення гри - формування у школярів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, сталої зацікавленості природними явищами. Наказом МОН від 28.07.2010 № 764 грі надано статус Всеукраїнської. У 2011/2012 навчальному році захід відбудеться 30 листопада поточного року для учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Організатори – творче об’єднання «Соняшник» за сприяння Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість», творчого об’єднання «Гімназія».
Офіційний сайт організаторів

 
Завершено огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image28 квітня 2011 р. в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося засідання міської комісії щодо визначення переможців огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах Києва. В огляді-конкурсі взяли участь навчальні заклади 10 районів міста, які представили 27 досвідів.
Наказ ГУОН КМДА від 15.12. 2010 р № 210 «Про проведення огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання у навчальних закладах м. Києва в 2010/2011 навчальному році»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 118 - 130 з 259