shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Підсумки Х Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image15 березня 2011 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбувся щорічний Міський конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. Щиро вітаємо переможців: Ремезовського Івана, учня 9 класу СЗШ № 67 Солом’янського району, який посів І місце; Снігур Анну, ученицю 10 класу СШ № 41 Шевченківського району – ІІ місце; Місюну Емілію, ученицю 9 класу СЗШ № 223 Святошинського району та Ремеза Романа, учня 9 класу гімназії № 32 Печерського району, які розділили третє місце! Усього в міському етапі конкурсу взяли участь 24 найобдарованіші учні з усіх районів Києва. Переможці та учасники, окрім дипломів, отримали подарунки від управління освіти Шевченківського району та Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.
Зазначимо, що конкурс читців поезії цього року ювілейний, бо започаткований рівно десять років тому.
Сайт ГУОН КМДА: У столиці відбувся Конкурс читців поезії Тараса Шевченка

 
Конкурс для вихователів-методистів ДНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageРедакція журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу» оголошує  конкурс «Розвивальне середовище в дошкільному закладі» для вихователів-методистів ДНЗ. Про умови конкурсу читайте в журналі «Вихователь-методист дошкільного закладу» №1/2011. Переможці отримають чудові призи - стенди та наочні матеріали для оформлення дитячого садка!
Контактна інформація для учасників конкурсу:  ТОВ «МЦФЕР-Україна», вул. М.Раскової,11-А,а/с 170, м. Київ, 02660, тел.(044)586-56-06, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. Роботи приймаються до 31 липня 2011 за адресою редакції з поміткою «Конкурс».

 
Конкурс для музичних керівників ДНЗ, учителів музичного мистецтва Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageРедакція журналу «Музичний керівник» оголошує конкурс «Подаруйте дітям пісню» для музичних керівників ДНЗ, учителів музичного мистецтва, дитячих композиторів. Переможці отримають чудові подарунки - професійні  синтезатори! Про умови конкурсу читайте в журналі «Музичний керівник» №1/2011. Контактна інформація для учасників конкурсу: ТОВ «МЦФЕР-Україна», вул. М.Раскової, 11-А, а/с 170, м. Київ, 02660, тел.(044)586-56-06, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. Роботи приймаються до 31 липня 2011 за адресою редакції з поміткою «Конкурс».

 
Намалюйте свій килим! Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageХто б не хотів отримати в подарунок килимок, витканий за власним малюнком? ТОВ «Карпета Мелітополь» проводить конкурс «Намалюй свій килим» для дітей дошкільного і шкільного віку міста Києва. Малюнки приймаються від дітей, учителів та батьків з 1 березня по 15 травня 2011 року. Роботи слід передавати безпосередньо адміністратору в салоні-магазині килимів «CARPETA» за адресою: Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул М. Кільцева, 4-А (Кільцева дорога, зупинка «Південна Борщагівка»). Малюнки (на будь-яку тематику) мають бути підписані на зворотньому боці аркуша із зазначенням прізвища, імені та віку дитини, номера контактного телефону, назвою навчального закладу та назвою творчої роботи. Підбиття підсумків відбудеться 28 травня 2011 року. Переможцям конкурсу будуть вручені килими, виготовлені за їхніми малюнками, а решта учасників одержать подарунки.
Довідки за телефонами: (050) 358-99-81; (044) 401-79-94 (Шевчук Юрій).
Офіційний веб-сайт організаторів Конкурсу

 
І Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image5 березня 2011 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося нагородження призерів ІІІ (міського) етапу І Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможці (а їх 62!) отримали дипломи ГУОН КМДА та подарунки: словники, літературознавчі, мовознавчі, науково-популярні та художні  видання, надані видавництвами «Грані Т», «Просвіта» та Київським університетом імені Бориса Грінченка.
Цього ж дня було проведено ІV (Всеукраїнський)  етап Конкурсу, участь у якому взяли 30 осіб ― це учні ЗНЗ, студенти ПТНЗ та ВНЗ. Право відкрити конверт із завданнями було надане Софії Костицькій, учениці 9 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка.
На фото. Конкурсантки за роботою.

Детальніше...
 
Результати конкурсів Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageШановні учасники Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, а також їхні батьки та вчителі! Ознайомтеся з результатами інтелектуальних змагань.
Принагідно подаємо попередні результати ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
Наказ ГУОН КМДА від 11.02.2011 р. №33 «Про підсумки проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Тараса Шевченка
Наказ ГУОН КМДА від 11.02.2011 р. №34 «Про підсумки проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням
Попередні результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (13 лютого 2011 р.)

 
Міжнародний конкурс з українознавства Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageНаціональний науково-дослідний інститут українознавства (ННДІУ) проводить щорічний Міжнародний конкурс з українознавства. У ньому можуть узяти участь учні 8-11 класів ЗНЗ усіх типів та форм власності України та зарубіжжя.
Конкурс проводиться в два етапи. Перший етап (заочний) триватиме до 1 березня 2011 року й передбачає написання науково-дослідної роботи за такими орієнтовними напрямами: Україна й українці в світі; дослідження українського етносу, його психології та ментальності, розвитку національної ідеї, державотворення, самобутності української мови, культури, освіти, науки.
Другий етап (очний) відбудеться 23-26 березня 2011 р. Він передбачає виконання письмових конкурсних завдань, публічний захист науково-дослідної роботи, виконання завдань Internet-олімпіади.
Положення про Конкурс
Інформаційний лист про проведення Міжнародного конкурсу з українознавства

 
Дистанційний конкурс на знання англійської мови Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageЗ 15 лютого до 15 квітня 2011 року ТОВ «Агентство Ау-Паір» ТМ «STUDY.UA» спільно з англійськими партнерськими коледжами, акредитованими British Council (Британською радою) проводять конкурс на знання англійської мови серед учнів 9-11 класів. Головна мета конкурсу -  популяризація вивчення англійської мови, культури і традицій Великої Британії. Конкурс проходить дистанційно на офіційному сайті організаторів.  Оголошення результатів відбудеться 20 квітня 2011 року, переможець отримає можливість безкоштовного вивчення англійської мови, а також проживання та харчування протягом двох тижнів у Англії.
Офіційний сайт організаторів Конкурсу

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > В кінець >>

Всього 131 - 143 з 259