shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageОдна мудра книга краща від найбільшого багатства – так говорить народна мудрість, а скільки таких книг у бібліотеці! Нині бібліотека – це сучасний культурний, освітній, інформаційний центр, який постійно удосконалюється відповідно до вимог часу. З метою організації ефективної системи роботи шкільних бібліотек із заохочення учнів до систематичного читання та підвищення рівня їх читацької компетентності, виховання бережливого ставлення до книги та популяризації кращого досвіду бібліотекарів Інститут інноваційних технологій та змісту освіти проводить Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека». Конкурс проходить з 15 листопада 2010 року до 30 липня 2011 року в три етапи – районний, обласний та Всеукраїнський і має такі номінації: «Бібліотека ХХІ ст.», «Бібліотекар-дослідник», «Майстер бібліотечної справи», «Компетентний читач», «З комп’ютером на «Ти», «Методист-порадник». Переможці будуть нагороджені відзнаками МОН, грошовими преміями та цінними подарунками.
Наказ МОНУ №1044 від 2 листопада 2010 року «Про організацію та проведення  Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека» та Порядок проведення конкурсу
Наказ ГУОН № 183 від 08.11.2010  «Про організацію та проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»

 
Всеукраїнська премія «Диво-дитина» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageДитина –  маленьке диво, яке живе поруч з нами. У кожної свій особливий світ – дивний і загадковий, у якому вона безперервно чогось досягає, щось відкриває. Ще стільки можливостей – усе життя попереду!
ТОВ «Агентство сімейного відпочинку» та Дитячий розважальний комплекс «Тропікал парк» разом із народним артистом України Віктором Шпортьком започаткували проведення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-дитина», яка дає можливість виявити найталановитіших та найобдарованіших дітей, що мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, надзвичайні вміння, надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики і можуть здивувати по-справжньому. До участі у Премії запрошуються діти віком від 4-х до 13 років (включно). Більш детальну інформацію можна одержати за номером: (044) 490-92-63 або на сайті «Диво-дитина».

 
ХІІ Всеукраїнський фестиваль«Червона рута», Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageУ 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради.
Відбірковий конкурс у м. Києві відбудеться 1-4 грудня 2010 р. у Конгрес-холі «Президент Готелю» (вул. Госпітальна, 12). У межах проведення конкурсу 4 грудня 2010 року відбудеться практичний семінар і майстер-клас з фольклору за участі провідних фольклористів України.
Вікіпедія: Фестиваль «Червона рута»
Сайт «Червона рута»: прес-реліз
Оголошення: відбірковий тур у Києві
Витяг з Положення про Фестиваль
Вимоги до виконавців
Заява-анкета для участі у відбірковому турі
Оголошення: семінар і майстер-клас з фольклору
Тематичний план семінару та майстер-класу

Детальніше...
 
Оголошено конкурс рукописів підручників для учнів 11 класу Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageМіністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс рукописів підручників  для учнів 11 класу ЗНЗ, який триватиме з 17 листопада по 12 грудня 2010 року. Перелік навчальних предметів, з яких проводиться Конкурс для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською, російською та іншими мовами національних меншин, та рівні їхнього змісту затверджено наказом. Роботу Предметних експертних комісій буде організовано з 20 грудня 2010 року по 25 грудня 2010 року.
Наказ МОНУ 17.11.2010 № 1097 «Про проведення Всеукраїнського  конкурсу рукописів підручників  для учнів 11 класу ЗНЗ»

 
Літературно-поетичний конкурс «Ранкові кроки» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image...У душі кожної людини є клапан, що відкривається тільки поезією (М.Некрасов). Рано чи пізно ми всі звертаємося до літературного слова. Міжнародний комітет захисту прав людини, Міжнародний благодійний фонд «Творчість», Центр міжнародних відносин, благодійний фонд «Діти. Молодь. Третє тисячоліття», туроператор України «Туристична фірма «Дія» уже зараз запрошують учнів київських шкіл, студентів, членів літературних студій, гуртків, декламаторів до участі в літературно-мистецькому конкурсі «РАНКОВІ КРОКИ», який започатковано з метою духовного відродження України через творчість, піднесення значення літератури в житті людини, особливо серед юного покоління. Конкурс проходить у три етапи: шкільний (до 1 грудня 2010 р.), районний (до 15 грудня 2010 р.), міський (підсумок) та має дві номінації – автор віршів і декламатор віршів та прози. За більш детальною інформацією звертатися за телефоном оргкомітету: 279-04-46.
Положення про літературно-поетичний конкурс «Ранкові кроки»

 
Готуймо новорічне привітання для свого міста Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageНовий Рік - найзагадковіше свято, що відкриває нам світ добрих казок і чарівництва. Довірливі малюки, діловиті підлітки, серйозні дорослі - усі рахують хвилини до настання свята. Метушливі японці, стримані англійці, гарячі фіни й витончені французи - усі зустрічають Новий рік. Усі чекають Діда Мороза, Санта Клауса чи Юля Томтена, загадують бажання і роблять подарунки, а ще – висловлюють одне одному море чудових побажань, щоб усі вони здійснилися у майбутньому році.
У передноворічні дні хочеться привітати не лише рідних людей, друзів і знайомих, хочеться висловити найщиріші вітання й побажання рідному місту…

Детальніше...
 
Готуймося до Конкурсу «Учитель року -2011» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВсеукраїнський конкурс «Учитель року» в 2011 році буде проведено в таких номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Історія», «Іноземна мова (німецька)», «Образотворче мистецтво».
Змагання буде організовано  в  три тури: І (районний, міський) – у грудні, ІІ (республіканський – в Автономній Республіці Крим, обласний, міський – у Києві та Севастополі) – в лютому, третій (заключний) – у квітні  в таких містах: Івано-Франківську    «Початкові класи», Полтаві –  «Світова література», Чернівцях – «Історія», Львові – «Іноземна мова (німецька)», Кіровограді –  «Образотворче мистецтво».
Наказ МОН України Про проведення  всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2011» від 3.11.2010 р. № 1049

 
ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Перший Міжнародний конкурс знавців української мови відбувся 2000 року. У 2010-2011 навчальному році ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика буде проведено в чотири етапи: шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський. Урочисте відкриття конкурсу відбулося 9 листопада 2010 року – в День української писемності та мови, у селі Верхнє Синьовидне Сколівського району Львівської області – на батьківщині мецената Петра Яцика.
Цьогоріч конкурс проводиться безпосередньо Лігою українських меценатів за погодження Міністерства освіти і науки України.
Лист МОН України від 01.11.2010 № 1/9-775 «Про проведення ХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»
Вікіпедія: Петро Яцик

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > В кінець >>

Всього 157 - 169 з 259