shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Міжнародна виставка дитячого малюнка Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageЗ-під пензлика маленького художника народжується великий світ - такий, який може уявити тільки дитяча фантазія. Для справжнього таланту не повинно бути кордонів. Щоб юні митці зі всього світу могли показати свою майстерність і поглибити розуміння культур інших країн, у японському місті Наріта з 13 жовтня по 14 листопада 2010 року буде проводитись Міжнародна виставка дитячого малюнка. Тема виставки не оголошена, всі учасники отримають заохочувальні подарунки.
Електронна адреса оргкомітету виставки: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
Лист МОН України  № 1/9-625 від   13.09.10   «Про проведення Міжнародної виставки дитячого малюнка»
Веб-сайт організаційного комітету виставки

 
Щорічний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image«Люди перестають мислити, коли перестають читати», - вважав французький письменник і філософ Дені Дідро. Ця не підвладна часу істина підтверджує важливе значення книги в розвитку людства.
Регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» проводиться щороку для того, щоб підняти рівень читацької культури школярів та заохотити їх до читання. Нагадуємо, що цьогоріч конкурс проходить у три етапи: 1-й – з 1 травня по 31 жовтня (шкільний),  2-й – з 1 по 15 листопада (районний), 3-й – з 20 по 30 листопада (міський). У конкурсі беруть участь учні 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Результати буде оголошено  з 10 по 19 грудня 2010 року.
Положення про конкурс «Найкращий відгук на  сучасну дитячу прозу»
Веб-сайт організатора конкурсу – видавництва «Грані-Т»

 
Конкурс на кращу дитячу роботу «Ділова шкільна мода-2010» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageКожному хочеться йти в ногу з часом: бути красивим, елегантним, вишуканим, неповторним. Особливо переймаються цими проблемами школярі, адже звична шкільна форма наразі їх не влаштовує. Тож для майбутніх кутюр’є Головним управлінням освіти і науки Виконавчого органу Київської міської влади  оголошено конкурс «Ділова шкільна мода - 2010». Свій творчий потенціал мають змогу  виявити  учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці професійно-технічних ліцеїв та позашкільних навчальних закладів м. Києва. Конкурс проходить у три етапи: перший – у ЗНЗ  до 01.10.2010; другий (районний) - до 10.10.2010; третій (міський) – до 22.10.2010, у ньому журі визначить переможців, що посіли І, ІІ і ІІІ місця. Тож успіхів вам, майбутні модельєри!
Наказ ГУОН № 146 від 16.08.2010 «Про проведення конкурсу на кращу дитячу творчу роботу   "Ділова шкільна мода - 2010"
Сайт «Шкільна форма»

 
Фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних математиків Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageМатематика – це не так знання, як уміння... Математика – справа не тільки розуму, а й фантазії... Звісно, з цими висловами мудреців можна посперечатись або погодитись, та одне зрозуміло: обійтися без цієї науки неможливо.
А для юних математиків повідомляємо, що фінальний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру заплановано провести в жовтні-листопаді 2010 року на базі Миколаївського муніципального колегіуму Миколаївської міської ради (на умовах самофінансування). Отримати інформацію щодо умов участі можна за тел. (044) 417-85-69  (відділ  роботи з обдарованою молоддю та проведення інтелектуальних змагань Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНУ, методист Борисова Валентина Олександрівна) або за тел. (0512) 37-85-89 (Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, завідувач лабораторії Веліховська Алла Борисівна).
Всеукраїнський турнір юних математиків
Завдання для відбірних етапів ХІІІ Всеукраїнського турніру математиків

 
Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageНайбільша цінність кожної людини – це її родина, той маленький світ, у якому відбуваються найважливіші події. Історія однієї родини – це частка історії держави, адже саме наші батьки, бабусі та дідусі є її творцями і свідками. Інститут національної пам’яті проводить Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів, присвячений 19-й річниці проголошення Незалежності України. Тема конкурсу - «Моя родина у ХХ столітті».  До участі запрошуються учні старших класів, учителі, батьки, молодіжні громадські організації та творчі спілки. Мультимедійні проекти з історією своєї родини на СD/DVD-дисках слід надсилати на адресу: Український інститут національної пам'яті, вул. Липська, 16, м. Київ, 01021 (на конверті поставити позначку «Конкурс»).
Умови конкурсу

 
Відзначення працівників освіти за підсумками математичних конкурсів 2010 року Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageМіжнародний математичний конкурс «Кенгуру» та Всеукраїнський математичний конкурс «Золотий ключик» проводяться щороку з метою пошуку та підтримки обдарованих школярів, розвитку здібностей і логічного мислення дітей, а також активізації творчої діяльності вчителів. Адже, окрім знань, до бажаної перемоги конкурсанта веде мудре наставництво вчителя.
Учасниками змагань у 2010 році стали близько 470 тисяч учнів ЗНЗ. Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти оголошено подяку педагогічним працівникам базових навчальних закладів за організацію та проведення математичних конкурсів. У м. Києві відзначені такі педагогічні працівники: Василенко О.В. (ліцей № 241 «Голосіївський»); Оситнянко О.М. (НВК № 240 «Соціум»); Хлоп’яча Т.В. (ЗСШ № 132); Ковальова В.М. (Політехнічний ліцей НТУУ КПУ); Бєдов О.В. (ліцей «Наукова зміна»); Бойко О.В. (СШ № 183); Гончар О.А. (гімназія № 59 ім. Бойченка); Мальцева О.О. (Скандинавська гімназія). Нехай Ваш приклад цих чудових вчителів має багато послідовників!

 
Всеукраїнський конкурс на кращий інноваційний урок фізичної культури Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу буде проведено з 16 по 24 вересня 2010 р. на базі Скандинавської гімназії Дарницького району. Для відбору фіналістів підсумки ІІ (міського) туру, а також матеріали переможця змагання (відеозапис двох уроків, плани-конспекти цих уроків, методичні розробки з теми до 10 стор.) до 1 жовтня 2010 р. необхідно подати до Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНУ на паперових та електронних носіях.
До 10 вересня 2010 р. буде проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу.
Наказ ГУОН № 116 від 27.05.2010 р. «Про проведення І (районного) та ІІ (міського) турів Всеукраїнського конкурсу  на кращий інноваційний урок фізичної культури  та урок фізичної культури з елементами футболу  в 2010 р.»
Вікіпедія: футбол

 
Підсумки Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції «Україна вишивана» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВишивка -  один із найдавніших видів народної творчості в Україні; це духовний символ, зрима пісня українського народу. Саме через вишивку під час проведення Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції «Україна вишивана» талановита учнівська та студентська молодь представляла свій регіон, його традиційну спадщину і досягнення художньої культури. Всього на конкурс було подано 131 науково-практичну роботу та 182 вишиті карти областей України. На підставі висновків журі ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу переможцями стали і представники м. Києва, а саме - творче об’єднання учнів спеціалізованої школи № 31 Дніпровського району (керівник О.І.Безносюк) з роботою «Україна вишивана». Щиро вітаємо  з перемогою і бажаємо подальших творчих успіхів!
Переможці Всеукраїнської історико-етнографічної експедиції «Україна вишивана»
Твори разом з нами!
Галерея вишивки

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > В кінець >>

Всього 183 - 195 з 259