shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageЗгідно з Концепцією Державної цільової програми популяризації вітчизняної книговидавничої продукції, яка передбачає впровадження різноманітних заходів, спрямованих на підвищення рівня культурної компетентності суспільства, популяризації вітчизняної книги і читання в навчальних закладах усіх типів, у вересні 2009 року запроваджено конкурс для школярів «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».
Мета конкурсу - заохотити учнів 4-5 класів ЗНЗ до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення їхнього культурного рівня. Організатори Конкурсу - Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, державні органи управління освіти і науки. Співорганізатор Конкурсу - видавництво "Грані - Т".

Положення про щорічний регіональний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
Видавництво «Грані – Т»
Вікіпедія: «Грані – Т»
Портал української книги

 
Оголошено новий конкурс для обдарованої молоді Надрукувати Надіслати електронною поштою
 ImageМіжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує про старт IV Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» (з вересня цього року). Конкурс проводиться з метою пошуку, підтримки та залучення обдарованої молоді до активної суспільної діяльності через співпрацю з органами влади, організаторами конкурсу та його партнерами, іншими громадськими організаціями та представниками бізнес-середовища.
Про Четвертий Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»
Вікіпедія: МБФ «Україна 3000»

Детальніше...
 
Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар» було проведено в квітні – травні 2009 р. Бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва змагалися в таких номінаціях:
• «Бібліотекарі середніх загальноосвітніх шкіл»;
• «Бібліотекарі шкіл-інтернатів»;
• «Бібліотекарі гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл».
Всеукраїнський конкурс «Шкільний бібліотекар» проводиться раз на два роки. Мета Конкурсу - поширення та впровадження в практику роботи досвіду кращих бібліотекарів ЗНЗ, активізація бібліотечно-інформаційної діяльності, виховання в учнів інформаційної культури, любові до книжки, культури читання, формування вміння користуватися бібліотекою.

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу "Шкільний бібліотекар 2009 р
Детальніше...
 
Завершився VIII Всеукраїнський конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageУперше Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої» відбувся у 2002 році і був присвячений 170-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. 
2009 року Конкурс учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» було присвячено Шевченківським дням. На Тарасовій горі Міністр освіти і науки Іван Вакарчук нагородив 64 переможців у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення». Міністерство культури і туризму відзначило переможців у номінаціях «Образотворче мистецтво» і «Декоративно-прикладне мистецтво». Цьогоріч у Конкурсі взяло участь понад 80 тисяч дітей. 
Фото з вебсайту МОН України.
Сайт МОН України: про нагородження переможців конкурсу


 
Завершився міський конкурс «Київ – моє місто. Мені в ньому жити, мені його створювати» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image21 травня 2009 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося нагородження переможців ІІІ міського конкурсу «Київ – моє місто. Мені в ньому жити, мені його створювати».
Організатори конкурсу - Головне управління освіти і науки, Київський Палац дітей та юнацтва, Київський міський педагогічний університет імені Б.Д. Грінченка. 
Умови проведення ІІІ міського конкурсу «Київ – моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»
Веб-сайт Київського Палацу дітей та юнацтва
Веб-сайт ГУОН: про нагородження переможців конкурсу

 
Завершився Всеукраїнський конкурс дитячого читання Надрукувати Надіслати електронною поштою
Image7-9 травня відбувся завершальний етап Конкурсу «Найкращий читач України 2009» - фестиваль дитячого читання «Форум видавців – дітям», який ГО «Форум видавців» провів спільно з Львівською міською радою. На відкритті фестивалю виступила начальник Головного управління освіти м. Києва Лілія Гриневич. 
Змагання проводилося серед учнів 6-7 класів ЗНЗ України з січня по травень 2009 року в чотири етапи. Головна мета Конкурсу - не виявлення дітей, які багато читають, а залучення до читання якомога більшої кількості дітей, особливо у депресивних регіонах, сільській місцевості, з соціально несприятливих середовищ.
Загалом у Конкурсі взяло участь 136 112 школярів. Перший тур змагання відбувся у 8167 школах України (що становить 41,8% усіх українських шкіл). 
Форум видавців: статистика та переможці Всеукраїнського конкурсу Найкращий читач України 2009»
Про зустріч з переможцями Конкурсу Святослава Вакарчука
Національна бібліотека України для дітей
 
Міський конкурс на кращу творчу роботу з курсу «Християнська етика в українській культурі» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageЗ 9 березня по 7 квітня 2009 року в Києві було проведено Міський конкурс на кращу творчу роботу з експериментального курсу «Християнська етика в українській культурі». Конкурс проводився в трьох номінаціях: «Кращий дитячий малюнок», «Краща розробка уроку» та «Краща дидактична гра».
На розгляд журі було надіслано понад 150 дитячих робіт, а також близько 100 методичних розробок уроків та більше 50 розробок дидактичних ігор, підготовлених учителями ЗНЗ усіх 10 районів міста.
Нагадаємо, що сьогодні експериментальний курс «Християнська етика в українській культурі», за згодою батьків, вивчають 15840 учнів початкових класів у 144 столичних школах. Організаційний та науково-методичний супровід педагогічного експерименту з викладання курсу здійснює ІППО КМПУ імені Б.Д. Грінченка.
Переможці конкурсу
 
Завершився ІІІ етап конкурсу «Безсмертний подвиг українського народу» Надрукувати Надіслати електронною поштою
ImageЩоб зберегти пам’ять про подвиг українського народу у Другій світовій війні та з метою виховання в сучасної молоді патріотизму щороку проводиться Всеукраїнський конкурс літературних творів та творів образотворчого мистецтва на тему «Безсмертний подвиг українського народу». 
Участь у III (міському) етапі взяли учні з усіх районів м. Києва. На розгляд журі було подано 95 літературних творів та 52 твори образотворчого мистецтва. 
На фото. Робота учениці 6-го класу СЗШ № 16 Оболонського району Світлани Слюсар.
Переможці ІІІ етапу конкурсу «Безсмертний подвиг українського народу»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > В кінець >>

Всього 235 - 247 з 259