shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Найкращий читач України – 2009» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageХто думає уперед на рік – сіє хліб, хто думає вперед на десять років – садить сад, а хто думає про вічність - учить дитину читати. Хто ж не погодиться з цим прислівям?
Проте сучасні діти й підлітки – це «мультимедійне» покоління, у якого інші порівняно з їхніми батьками цінності, моделі поведінки та орієнтири у світі інформації. Доступність різних каналів масової комунікації здійснює сильний вплив на їхнє ставлення до книжки. Електронна культура сприймається як конкурент друкованому слову. Відтак кількість проблем, пов’язаних з дитячим читанням, неухильно зростає.
З січня по травень серед учнів 6-7 класів ЗНЗ буде проведено Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України – 2009», організаторами якого є  Міністерство освіти і науки України, Національна бібліотека України для дітей і Громадська організація «Форум видавців».  
Наказ МОН України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач України–2009»
Лист МОН України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  «Найкращий читач України – 2009»
Національна бібліотека України для дітей  
Громадська організація «Форум видавців»

 
ІІІ етап ІХ Міжнародного конкурсу з української мови Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageМіжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика проводиться згідно з Указом Президента України від 09.11.2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика» з 9 листопада до 20 травня щороку. Організатори Конкурсу -  Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів. ІІІ-й етап змагання проходить  з 10 до 30 грудня  (в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі).
Наказ МОН України «Про затвердження Положення про Міжнародний  конкурс з української мови імені Петра Яцика»
Положення про Міжнародний  конкурс з української мови імені Петра Яцика
Лист МОН України «Про проведення IX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» 
Змагання київських школярів відбулися в Київському міському педагогічному університеті імені Б.Д.Грінченка. 14 грудня було проведено письмовий та усний тури для учнів початкових класів, а також письмовий тур для учнів середньої та старшої ланок. За результатами письмового туру для участі в усному турі конкурсу журі визначило по  10  учнів з кожної паралелі. Усний тур  ІІІ  етапу конкурсу відбувся 22 грудня у приміщенні ІППО КМПУ ім. Б.Д.Грінченка.За результатами ІІІ етапу  підбито підсумки та визначено по 3 переможці з-поміж учнів 3-11 класів київських ЗНЗ.  
Переможці ІІІ етапу Конкурсу (м.Київ) 
Завдання ІІІ етапу Конкурсу (м.Київ) 
ІІІ етап ІХ Міжнародного конкурсу з української мови в Києві: презентація (1650 Kb)

Детальніше...
 
Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageКілька років поспіль школярі м.Києва беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» для учнів  2-11 класів ЗНЗ. Важливо, що  жоден учасник змагання не залишається без диплома.
Аби ретельно підготуватися до проведення конкурсу і залучити до змагань нових учасників із числа учнів м.Києва, ІППО КМПУ ім. Б.Д.Грінченка 15 січня о 15.00 проведе семінар для координаторів конкурсу «Кенгуру-2009» у м.Києві. Довідки за тел.553-99-87 (методист НМЦ природничо-математичної освіти ІППО Олена Андріївна Олексюк), 553-65-98 (викладач кафедри природничо-математичної освіти та технологій ІППО Оксана Володимирівна Єргіна). 
Міжнародний математичний конкурс Каngaroo

Детальніше...
 
Другий Всеукраїнський конкурс «Добро починається з тебе» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image«Ми переконані, що виховання благодійністю - це один з найважливіших елементів виховної роботи, - каже Голова Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко. - Потреба допомогти іншому, повага до старших, відповідальність за свою громаду, свідоме ставлення до довкілля стають частиною особистості дитини, якщо це виховувати змалку».
Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» запрошує до участі в Другому Всеукраїнському конкурсі благодійних проектів «Добро починається з тебе (2008-2009 н.р.). Мета проекту – об’єднання зусиль і досвіду його учасників для відродження й оновлення традицій благодійності в Україні, стимулювання розвитку дитячих благодійних ініціатив.
Старт конкурсу було оголошено 19 вересня 2008 року, під час пленарного засідання Щорічного освітнього форуму «Артеківські діалоги».
У рамках Всеукраїнської благодійної програми «Добро починається з тебе» оголошено конкурс на кращу методичну розробку виховного заходу.

Міжнародний фонд «Україна 3000»
Інформація про конкурс на кращу методичну розробку виховного заходу у рамках програми «Добро починається з тебе»

 
Математичні бої імені члена-кореспондента НАНУ М.Й.Ядренка Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageЗ 2 по 10 листопада 2008 року на базі Українського фізико-математичного ліцею (УФМЛ) КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Третій Всеукраїнський турнір математичних боїв імені члена-кореспондента НАНУ М.Й.Ядренка для команд провідних навчальних закладів України з поглибленим вивченням математики, команд з регіонів та окремих учнів, призерів математичних олімпіад різних рівнів. Змагання було організовано з нагоди 45–річчя УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка згідно з розпорядження МОН України № 1/9–632 від 01.10.2008. 
Розпорядження МОН України 
Детальна інформація про турнір 
Програма турніру 
УФМЛ  КНУ Тараса Шевченка 
Механіко-математичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка

 
Новий конкурс для дітей молодшого шкільного віку Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageЗ метою залучення дітей до дотримання Правил дорожнього руху оголошено конкурс дитячих малюнків «Мій друг світлофор».
Про  умови й терміни проведення творчого змагання можна дізнатися з розроблених ТОВ «Світлофор» плакатів «Розклад уроків», які розповсюджуються безкоштовно. Найкраще, якщо такий плакат буде розміщено в кожному з початкових класів – у такому разі з корисною інформацією познайомляться не лише учні та вчителі, а й батьки молодших школярів. 
Умови проведення  конкурсу дитячого малюнка «Мій друг світлофор». 
До уваги керівників ЗНЗ: лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

 
Участь київських школярів у конкурсах Надрукувати Надіслати електронною поштою

Підсумки участі київських школярів у Всеукраїнських конкурсах
у  2007-2008 н.р.
       

ImageВажливим аспектом виявлення та підтримки обдарованої молоді є  участь школярів у Всеукраїнських учнівських конкурсах:
·     Міжнародному дитячому конкурсі з української мови імені Петра Яцика;
·     Всеукраїнському учнівському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, який проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!»;
·     Міському конкурсі  з українознавства;
·     Всеукраїнському конкурсі шкільних літературних творів та творів образотворчого мистецтва «Безсмертний подвиг українського народу» та інших.   Як творче інтелектуальне змагання учнівської молоді, що має певний рівень знань з української мови не тільки в межах навчальної програми, а й виявляє розуміння мовних тонкощів, цікавиться історією розвитку української мови, має філологічні здібності, а також демонструє творчий підхід до розв’язання мовних проблем, щороку проводиться Міжнародний дитячий конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Результати участі  команд районів м. Києва у міських етапах Всеукраїнських учнівських конкурсів у 2007-2008 н.р.

 
Завершився конкурс «Об’єднаймося ж, брати мої!» 2007-2008 н.р. Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageІдея Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!» є близькою і зрозумілою кожному: лише духовно об’єднані люди спроможні подолати труднощі на шляху до спільної високої мети: щасливої і заможної країни, де «буде син і буде мати, і будуть люде на землі».  
Конкурс проводився у двох номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення» в три етапи. ІППО КМПУ імені Б.Д.Грінченка здійснив організаційно-методичне забезпечення третього етапу Конкурсу.
Нагородження дипломами і цінними подарунками учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які стали переможцями  III (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, відбулося в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного  університету  імені  Б.Д.Грінченка з участю методистів науково-методичного центру управління освітою і методичною роботою.

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > В кінець >>

Всього 248 - 259 з 259