shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Підбито підсумки Конкурсу проектів на кращу організацію роботи з батьками в ДНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З 1 жовтня 2012 року по 15 січня 2013 року було проведено міський конкурс проектів на кращу організацію роботи з батьками в дошкільних навчальних закладах. На розгляд журі було подано 18 проектів, що презентували роботу 37 педагогів ДНЗ десяти районів столиці: 6 індивідуальних, 7 - парних, 5 - групових. Педагоги дошкільних навчальних закладів Голосіївського, Оболонського, Подільського, Святошинського, Шевченківського районів подали на конкурс по 2-3 проекти.
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 лютого 2013 р. № 98 «Про підсумки проведення міського конкурсу проектів на кращу організацію роботи з батьками в дошкільних навчальних закладах»
Проект ДНЗ № 343 соціального спрямування «Школа батьківства» - клуб сучасних родин»: презентація (1,67 Мб)
Детальніше...
 
Відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року-2013» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 28 березня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогів дошкільних навчальних закладів «Вихователь року». У ньому взяли участь 10 кращих вихователів м. Києва, переможців районного етапу.
Переможцями і призерами Конкурсу стали:
перше місце - Валентина Григорівна Бобир, вихователь ДНЗ № 71 Святошинського району;
друге місце - Людмила Василівна Слободянюк, вихователь ДНЗ № 568 Дніпровського району, та Ірина Анатоліївна Остапенко, вихователь ДНЗ № 82 Шевченківського району;
третє місце - Інна Петрівна Пухно, вихователь ДНЗ №613 Оболонського району, та Олена Миколаївна Ісаєва, вихователь ШДС «Пролісок» Дарницького району.
Конкурс «Вихователь року - 2013»: фоторепортаж
Детальніше...
 
Всеукраїнська мистецька акція на шевченківську тематику Надрукувати Надіслати електронною поштою
Т.Г.ШевченкоУ квітні 2013 року в рамках підготовки до ювілею видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка стартувала Всеукраїнська мистецька акція для талановитих дітей - юних художників, літераторів, читців та каліграфів - на шевченківську тематику. До участі в проекті запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів від 6 до 16 років.
Мистецька акція проводиться у трьох номінаціях:
• читання творів Т.Шевченка (поезія, проза);
• образотворче мистецтво (живопис, графіка, комп'ютерна графіка на шевченківську тематику);
• каліграфія (каліграфічне написання та оформлення творів Т.Г.Шевченка).
Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11 березня 2013 року № 1/9-167«Про проведення Всеукраїнської мистецької акції для талановитих дітей на шевченківську тематику»
Положення про Всеукраїнську мистецьку акцію для талановитих дітей на шевченківську тематику
Вимоги до робіт у цих номінаціях:
Детальніше...
 
ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З 13 по 21 травня 2013 року в Слов'янській гімназії Дарницького району м. Києва відбудеться ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу. Основними завданнями конкурсу є:
• піднесення ролі вчителя фізичної культури у суспільстві;
• виявлення та сприяння розвитку ініціативності педагогічних кадрів;
• створення інформаційного банку даних кращого педагогічного досвіду вчителів фізичної культури;
• поширення та розповсюдження передового педагогічного досвіду;
• популяризація засад здорового способу життя;
• розвиток шкільного футболу як наймасовішого виду рухової активності учнів.
Наказ ДОНМС від 13.03.2013 року № 239 "Про проведення І (районного) та ІІ (міського) турів Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу в 2013 році"
Положення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»
 
Всеукраїнська акція «Світ через об’єктив» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 З квітня по червень 2013 року за ініціативою ТОВ «Джива» та підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти проводиться Всеукраїнська акція «Світ через об'єктив». Метою акції є формування позитивного інформаційного середовища засобами кінематографічного впливу; популяризація духовних, моральних надбань, спрямованих на моральний саморозвиток особистості; сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності учнівської та студентської молоді. В заході беруть участь учні загальноосвітніх, професійно-технічних та студенти вищих навчальних закладів.
Номінації, за якими розподілятимуться роботи: кращий анімаційний фільм; кращий сценарій анімаційного фільму; кращий ігровий фільм; кращий сценарій ігрового фільму; кращий документальний фільм; кращий сценарій документального фільму.
Роботи надсилати до 15 червня 2013 року за адресою: 01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 15, координатор акції - Багай Вадим Вікторович.
Про тематику робіт та вимоги до їхнього оформлення ви можете дізнатися на сайті «Акція «Світ через об'єктив».
 
Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Сонячні пелюсткиЗ 27 по 30 квітня 2013 року в місті Харкові відбудеться Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки». Фестиваль проводиться з метою формування у школярів сталої зацікавленості українською мовою, літературою та українознавством. До участі запрошуються команди учнів 7-11 класів (від трьох до дванадцяти учасників) загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів. В рамках фестивалю будуть проходити такі змагання: конкурс виразного читання, конкурс ораторського мистецтва, тестова олімпіада, презентаційний конкурс «Моя мала Батьківщина», інсценізована пісня, конкурс «Що? Де? Коли?». Переможці одержать дипломи, призи та подарунки. Усім учасникам фестивалю будуть вручені пам'ятні сертифікати. Інформація про умови проведення заходу висвітлена в мережі Інтернет на сайті: http://gra-sonyashnyk.com.ua/fest.php
 
Завершився конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2013» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 20 березня 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся очний тур II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2013».
Щиро вітаємо переможців змагання!
Сайт Департаменту освіти і науки, молоді та спорту: Очний тур II (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2013»
Сайт Київського Палацу дітей та юнацтва: «Керівник гуртка - 2013»
Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 У березні - квітні 2013 року буде проведено I (міський) етап Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів. Метою Конкурсу є формування інформаційного освітнього середовища позашкільних навчальних закладів, поширення досвіду використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі позашкільних навчальних закладів. Учасниками Конкурсу можуть бути позашкільні навчальні заклади системи освіти усіх типів і форм власності, які мають власний веб-сайт.
Оргкомітет Конкурсу приймає заявки на участь у I (міському) етапі Конкурсу та опис конкурсного веб-сайта до 12 квітня 2013 року за адресою: пр-т П. Тичини, 17, Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (каб. № 127, тел. 553-98-20).
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 серпня 2012 року № 922 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс веб-сайтів позашкільних навчальних закладів»
Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13 березня 2013 року № 236 «Про проведення I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу веб-сайтів позашкільних навчальних закладів»
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 27 - 39 з 259