shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Нагородження переможців міського етапу Конкурсу імені Петра Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою
П.ЯцикЗавершився ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, серед школярів і студентів визначено переможців.
7 березня 2013 року в приміщенні Київського міського будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбулося нагородження переможців міського етапу мовного змагання.
 
Конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Вінницький національний технічний університет разом із Вінницьким обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників запрошує учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів взяти участь в Одинадцятому міжнародному відкритому конкурсі з Web-дизайну та комп'ютерної графіки. Метою заходу є підвищення рівня знань, умінь і навичок в галузі Інтернет-технологій та комп'ютерної анімації. Учасники можуть презентувати роботи у номінаціях: «Краще інформаційне наповнення Web-ресурсу», «Краща програмна реалізація Web-ресурсу», «Комп'ютерна графіка» та «Комп'ютерна анімація». Реєстрація і прийом робіт здійснюються з 1 по 30 березня 2013 року.
Положення про конкурс та більш детальна інформація розміщені на сайті Конкурсу.
Одинадцятий міжнародний відкритий конкурс з Web-дизайну та комп'ютерної графіки
 
Конкурс малюнків «Доля дітей у роки Другої світової війни» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Міжнародна громадська організація «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» проводить конкурс художніх робіт на тему: «Доля дітей у роки Другої світової війни в малюнках учнів».
Як почувалися діти й підлітки, багато з яких залишилися без піклування рідних, без даху над головою, перед щоденною смертельною небезпекою у роки війни? Своїм баченням цієї проблеми Міжнародний фонд пропонує поділитися учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Роботи просимо надсилати до 31 березня 2013 року на адресу організаторів:
вул. Фрунзе, 15, м. Київ, МСП 04655.
Положення про конкурс та детальну інформацію про нього розміщено на сайті Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність»
 
Завершився міський етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Надрукувати Надіслати електронною поштою
Т.Г.ШевченкоУ лютому 2013 року підведено підсумки ІІІ (міського) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який організовується під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!». Конкурс присвячено Шевченківським дням.
У 2012-2013 навчальному році на розсуд журі подано 53 учнівські роботи: у номінації «Література» - 22, у номінації «Історія України й державотворення» - 31. Цьогорічні конкурсні роботи - різноманітні за жанрами літературні твори і дослідження з історії України - вирізняються нестандартністю, оригінальністю думок і своєрідністю підходів до розкриття теми «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє».
Журі визначило переможців та рекомендувало їх для участі в ІV, заключному, етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
Тож вітаємо учнів та їхніх вчителів з перемогою!
Наказ ДОНМС від 13.02.2013 № 112 «Про підсумки проведення ІІІ (міського) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у 2012/13 навчальному році»
 
Відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Конкурс "Учитель року-2013"20 лютого 2013 року в м. Києві завершився ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013». У цьому році учасники мали змогу проявити свою педагогічну майстерність під час проведення майстер-класу «Я роблю це так», теоретичну підготовку - в «Контрольній для вчителя», творчий підхід - у проведенні уроку, навички ефективного спілкування - в «Комунікативному тренінгу».
Фахове журі неупереджено оцінювало всі етапи Конкурсу.
Переможці ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013»: презентація (455 Кб)
Детальніше...
 
ІХ Всеукраїнський турнір юних журналістів Надрукувати Надіслати електронною поштою
 До уваги майбутніх представників «четвертої влади» України! З 11 по 15 квітня 2013 року в Сумській гімназії № 1 відбудеться фінальний етап IX Всеукраїнського турніру юних журналістів.
Командні інтелектуальні змагання буде проведено згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.
Отримати інформацію щодо умов проведення турніру й подати заявки на участь у фінальному етапі змагань можна за тел./факс (044) 248-18-13, Пясецька Людмила Іванівна, методист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (03035, м. Київ, вул. Липківського 36, кім. 214), е-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; в м. Сумах (0542) 22-17-45, Симоненко Лариса Іванівна, заступник директора Сумської гімназії № 1, е-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ; (0542) 36-22-37, Павловська Лариса Миколаївна, головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, е-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .
Завдання IХ Всеукраїнського турніру юних журналістів
 
Конкурс «Мій безпечний клас» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Навчання повинно бути не тільки ефективним, цікавим, захопливим, але й безпечним. Інтернет пропонує фантастичні можливості для дослідження, зв'язку та творчості, однак з ним для юних користувачів пов'язані також і певні ризики.
На виконання Указу Президента України від 28.12.2012 № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» з 12 лютого до 5 березня 2013 року проходить Всеукраїнський конкурс «Мій безпечний клас». Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та компанія «Майкрософт Україна». Мета заходу - популяризація серед учнівської молоді безпечних форм поведінки в мережі інтернет. На Конкурс приймаються творчі роботи від учнів 5-11 класів, а шість переможців будуть нагороджені ноутбуками, мобільними телефонами та іншими подарунками. Ознайомитись з Положенням та умовами Конкурсу можна на сайті компанії «Майкрософт Україна».
Сайт компанії «Майкрософт Україна»
 
Відбувся ІV етап ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою
 26 січня 2013 року в ІППО Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся ІV (загальнонаціональний) етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
До участі в заключному етапі інтелектуальних змагань знавців української мови було запрошено 55 переможців міського етапу, серед них 43 учні загальноосвітніх навчальних закладів та 12 студентів. Конкурсні роботи перевірятиме комісія, до складу якої входять представники вчительської та наукової еліти з усієї України, у березні. Нагородження переможців відбудеться у травні.
Фоторепортаж про змагання
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 40 - 52 з 259