shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Проекти від творчого об’єднання «Соняшник» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Як теплолюбний соняшник повертає свою золоту квітку до сонця, так діти, як бджілки, прагнуть зібрати нектар знань у мовному саду», - такі відгуки залишають педагоги про участь своїх учнів у проекті «Соняшник» - щорічній грі з української мови, літератури та українознавства.
20 лютого 2013 року учні 1-11 класів, які виявили бажання, візьмуть участь у IV Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник - 2013». Зареєструватися та дізнатися про правила гри можна в мережі Інтернет на сайті: http://gra-sonyashnyk.com.ua.
З 27 по 30 квітня 2013 року організатори планують провести в м. Харкові І Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Сонячні пелюстки» для учнів 7-11 класів. Інформацію про умови фестивалю розміщено на веб-сторінці: http://gra-sonyashnyk.com.ua/fest.php.
Телефони оргкомітету: (095) 196-53-71; (063) 11-300-30; (097) 368-38-95.
 
Відбувся ІІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
Т.Г.Шевченко19 січня 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено ІІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У змаганнях взяли участь 250 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та понад 39 студентів вищих навчальних закладів міста.
Ознайомтеся з попередніми результатами ІІІ етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка після апеляції
Завдання конкурсу для учнів 5-11 класів
Завдання для учнів ПТНЗ та студентів
 
ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2013» Надрукувати Надіслати електронною поштою
Конкурс "Учитель року"Загальновідомо, що сучасний урок - це витвір мистецтва, де педагог уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня. Виявити кращих у своїй професії покликаний Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2013», який триватиме в м. Києві з 11 по 20 лютого 2013 року. Цього року він проходить у таких номінаціях: «Інформатика», «Фізика», «Іноземна мова (французька)», «Музичне мистецтво», «Російська мова».
ІППО КУ імені Бориса Грінченка розпочав реєстрацію та прийом документів учасників ІІ (міського) туру Конкурсу. Під час конкурсних випробувань (майстер-клас «Я роблю це так», «Контрольна для вчителя», «Урок», «Самоаналіз уроку») учасники продемонструють педагогічну майстерність, особисті якості, уміння використовувати сучасні інноваційні технології в навчальному процесі.
Наказ ГУОН КМДА від 28.12.2012 р. № 330 «Про проведення ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013»
Сайт «Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
 
Завершено конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Надрукувати Надіслати електронною поштою
 20 грудня 2012 року в бібліотеці ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося нагородження переможців міського етапу щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів. Організатор конкурсу - видавництво «Грані - Т». Мета - популяризація сучасної вітчизняної дитячої книжки та заохочення учнів 4-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів до читання сучасної української літератури.
Перше місце посіла Анна Волох, учениця 5-А класу СЗШ № 132 Голосіївського району, за відгук на книжку Валерія та Наталі Лапікурів «Чарівна Брама». Головний приз - ноутбук - вручила заступник директора видавництва «Грані-Т» Анастасія Музиченко. Подарунки також отримали вчитель та бібліотекар, які готували дівчинку до участі в конкурсі.
Видавництво Грані-Т: про Конкурс
В. та Н.Лапікури. Чарівна брама
Про конкурс «Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури в 4-9 класах ЗНЗ у 2012-2013 н.р.»
Детальніше...
 
Відбувся ІІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою
 15 грудня 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Участь у змаганні взяло понад 500 учнів 3-11 класів ЗНЗ Києва - переможців двох попередніх етапів Конкурсу - шкільного та районного. Цього ж дня змагалися учні професійно-технічних училищ і студенти вищих навчальних закладів.
 
ІІ (міський) тур конкурсу "Класний керівник року" Надрукувати Надіслати електронною поштою
Т.В.Осадча
Т.В.Осадча
11 грудня 2012 року відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року». Конкурсанти представили глядачам власний педагогічний досвід, розповіли про форми і методи виховної роботи, які вони застосовують у своїй практичній діяльності.
За результатами Конкурсу переможцями стали:
І місце - Осадча Тетяна Володимирівна, класний керівник спеціалізованої школи № 14 із поглибленим вивченням німецької мови Оболонського району.
ІІ місце - Патик Тетяна Іванівна, класний керівник спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» Подільського району.
ІІІ місце - Жилюк Любов Іванівна, класний керівник гімназії «Потенціал» Оболонського району.
Усі учасники були нагороджені грамотами ГУОН та санаторними путівками на оздоровлення. Переможцям конкурсу Т. В. Осадчій, Т. І. Патик та Л. І. Жилюк Головне управління освіти і науки вручило іменні сертифікати на 2000, 1500 та 1000 гривень відповідно, а головній переможиці Т. В. Осадчій було вручено спеціальний приз - ноутбук від Головного управління освіти і науки, КУ імені Бориса Грінченка та Благодійного фонду сприяння розвитку освіти ім. Б.Грінченка.
 
 
Мовно-літературний і мовний конкурси для школярів і студентів - 2013 Надрукувати Надіслати електронною поштою
 «Наша мова - то є одежа нашого духу, або ще краще - яскравий вираз усього того, що нас вражає, що ми почуваємо, про що думаємо-гадаємо, того, що ми зовемо духом або душею», - писав Панас Мирний. Участь у мовно-літературних конкурсах і випробуваннях - шлях до вдосконалення мовних знань і власного мовлення, а отже, і духу, мислення, чуттєвої сфери.
9 листопада 2012 року в Україні стартували два конкурси - ІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.
Наказ ГУОН КМДА від 12 листопада 2012 року № 279 «Про проведення І-ІІІ етапів ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2012-2013 н.р.»
Наказ ГУОН КМДА від 8 листопада 2012 року № 274 «Про проведення І-ІІІ етапів ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»
Детальніше...
 
ХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням Надрукувати Надіслати електронною поштою
КонкурсРозпочався Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, який присвячується Шевченківським дням і проводиться під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!» Номінації змагання - «Історія України і державотворення» та «Література».
Творчі роботи з історії повинні мати дослідницький характер із обов'язковим залученням оригінальних джерел (джерел усної історії, архівних матеріалів, матеріалів періодики, мемуарів, щоденників, кіно- або фотодокументів тощо). Конкурсна робота виявить здатність учня самостійно осмислити проблему, творчо та критично її дослідити, його вміння збирати, систематизувати та аналізувати джерела та літературу, формулювати висновки. Творчі роботи з літератури на тему: «Я - українець. До глибин родоводу» можуть бути різноманітні за жанром.
Лист МОНМС від 05.11.2012 № 1/9-803 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»
Наказ ГУОН від 05.11.2012 № 270 «Про проведення І-ІІІ етапів ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, у 2012/13 н.р.»
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 53 - 65 з 259