shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
І Міжнародний конкурс «Дружать діти на планеті!» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageРозпочався І Міжнародний конкурс плакатів, малюнків і фотографій «Дружать діти на планеті!», організатори якого - Литовська громадська організація «Від серця до серця», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця». Змагання відбуваються за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України, Посольства Литовської Республіки в Україні, Посольства України в Литовській Республіці, Уповноваженого Президента України з прав дитини. Конкурс малюнків, плакатів, фотографій проходитиме серед учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Підсумками конкурсу у травні 2012 року стане проведення міжнародної прес-конференції, міжнародної виставки дитячих робіт та заохочувальні поїздки до Литовської Республіки і нагородження цінними подарунками переможців. По інформацію звертатись за тел.: 044-361-56-77, 067-407-77-98, 093-304-51-65.    
Положення про конкурс

 
Школярі боротимуться за право зіграти на НСК «Олімпійський» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image5 березня 2012 року на НСК «Олімпійський» відбулася презентація Національного кубка шкільного футболу Євро-2012. У змаганні за кубок, яке стартує 20 березня, зможуть узяти участь усі охочі школярі. Для цього від школи має надійти заявка, яку прийме Міністерство освіти, науки, молоді та спорту. Вирішальний матч турніру пройде на головному стадіоні Євро-2012 – НСК «Олімпійський». Дві найсильніші  команди отримають по 25 квитків на фінальний матч Чемпіонату Європи на «Олімпійському», а кубок переможцю, найвірогідніше, вручить президент УЄФА Мішель Платіні. Крім того, півфіналісти отримають квитки на 1/2 фіналу, чвертьфіналісти - на 1/4 фіналу.
Сайт НСК «Олімпійський»

 
ХІ міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image13 березня 2012 року відбудеться ХІ міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка. Мета та завдання конкурсу -  національно-патріотичне виховання, духовний розвиток підростаючого покоління; залучення дітей, учнівської молоді  до вивчення, осмислення та сприйняття творчої спадщини Тараса Шевченка.  У змаганні візьмуть участь учні 7-11 класів  ЗНЗ. Учасники міського  конкурсу виконають один твір на вибір:  вірш Тараса Шевченка чи уривок з поетичного твору; твір іншого автора про Тараса Шевченка або власний вірш. Тривалість виступу – до 2 хв.
Умови проведення ХІ міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка

 
Всеукраїнська акція «Моральний вчинок» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageДля тих, хто творить добро і заповнює Всесвіт любов’ю, хто навчається і шукає, хто має активну життєву позицію,  стартувала Всеукраїнська акція «Моральний вчинок», ініційована Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України,  триватиме вона до 20 березня 2012 року.
Охочі стати учасниками акції мають обрати суспільно значущий проект, реалізувати та надіслати творчий звіт про його виконання. Це може бути аматорський фільм, авторська або колективна журналістська робота, дитяча стіннівка, фоторепортаж, що ознайомить із результатами впровадження проекту. Для цього потрібно заповнити Реєстраційну картку проекту та Інформацію про його реалізацію й надіслати ці документи до 20 березня 2012 року на адресу:  04053, м. Київ, вул. Артема, 73, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі (на конверті зазначити: «Акція «Моральний вчинок»). Довідки за телефоном: (044) 486-16-84, координатор – Єгорова Ірина Олексіївна.
Інформація про Всеукраїнську акцію «Моральний вчинок»

 
Літературно-мистецький конкурс «Щоб далі йти дорогою одною…» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageУ 2012 році відзначаємо  70-річчя від дня розстрілу фашистами в Бабиному Яру  відомої української поетеси Олени Теліги та її соратників – українських патріотів. Героїчне життя полум’яної революціонерки, поета, жінки -  ціла епоха українського визвольного руху. «З'явилася вона, спалахнула і згоріла на тяжкім та сірім, потім криваво-червонім небі війни й революції, неначе блискуча звізда, лишаючи, хоч згасла фізично, яскраве по собі світло, яке палахкотітиме нащадкам» (Д. Донцов). 24 березня Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги  проведе Київський міський відбірковий тур літературно-мистецького конкурсу на краще виконання творів Олени Теліги «Щоб далі йти дорогою одною». До участі запрошується талановита учнівська, студентська, професійна та творча молодь. Заповнені анкети потрібно надіслати до 20 березня 2012 року на електронну адресу оргкомітету: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. . Телефон для довідок: 067-291-43-54.
На фото. Пам’ятник Олені Телізі в Києві (фрагмент).
Всеукраїнське жіноче товариство імені Олени Теліги
Концепція Конкурсу. Положення про Конкурс
Віктор Вербич. Олена Теліга була цілим світом

 
Вікторина «Загадковий Гоголь» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image1 квітня 2012 року виповнюється 203 роки від дня народження Миколи Васильовича Гоголя, великого письменника, який прославив національну українську культуру в усьому світі. Життя та смерть Миколи Гоголя овіяна таємницями, розгадати які мріють історики та літературознавці. Статті, монографії, дослідження — все, що було написано про життя і творчість М.Гоголя, певною мірою склало конкуренцію його творчій спадщині, проте таїна великого сина української землі залишається нерозгаданою.
З метою популяризації творчості М.В.Гоголя благодійний фонд «Богуслав» пропонує провести серед учнів гімназій та ліцеїв Києва вікторину з творчим завданням «Загадковий Гоголь». За підсумками літературної вікторини буде відзначено 25 кращих учнівських робіт. Нагороду у вигляді чотиритомника (у 2-х книгах) унікального видання творів М.В. Гоголя отримають також бібліотеки гімназій та ліцеїв, учні яких візьмуть участь у вікторині, незалежно від здобуття ними перемоги.
Умови проведення вікторини та запитання

 
ІІІ (міський) учнівський конкурс з усного рахунку Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image22 лютого 2012 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено ІІІ (міський) учнівський конкурс з усного рахунку. У змаганні взяло участь 60 учнів ЗНЗ м.Києва. 
Результати конкурсу

 
Конкурс «Ми господарі Євро-2012» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageФантазія, креативність і почуття гумору українців воістину безмежні, як незміренна їхня майстерність! Погляньте, як тему «Євро-2012» інтерпретовано на рушниках Заслуженої майстрині народної творчості Катерини Каращук, що мешкає в Прилуках! Якби Катерина Семенівна не вийшла зі школярського віку (а їй 75), то брати б їй участь у Всеукраїнському конкурсі «Ми господарі Євро – 2012», мета якого - сприяти зростанню зацікавленості учнів спортом, передовсім футболом; привернути увагу школярів, їхніх батьків і вчителів до здорового способу життя. Змагання триватимуть з 20 січня по 10 червня 2012 року.
Наказ МОНМС від 19 січня 2012 року № 36 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Ми господарі Євро-2012»
План проведення Всеукраїнського конкурсу «Ми господарі Євро-2012»
Веб-сайт ГУОН КМДА: Конкурс «Ми господарі Євро-2012»
ІІТЗО: Нагородження переможця щомісячної вікторини «Ми господарі Євро-2012»
Shodennik.ua: Всеукраїнський  конкурс «Ми господарі Євро-2012»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 79 - 91 з 259