shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Конкурси
Проведено міський етап мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image14 січня 2012 року відбувся ІІ (міський) етап ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Юних конкурсантів привітала Перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради Вікторія Юріївна Челомбітько.
У змаганні взяло участь понад 160 школярів і 40 студентів.
Попередні результати ІІІ етапу  ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка
Завдання ІІІ етапу  ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка
Лист МОНМС України від  04.01.12 № 1/9-2  «Про проведення фінального етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного  конкурсу учнівської та студентської  молоді імені Тараса Шевченка»

Детальніше...
 
Конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image24-25 лютого 2012 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  та Українського Біблійного товариства проводить Всеукраїнський конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування». До участі в конкурсі запрошуються учителі, що викладають предмети:  «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство». Адреса організаторів: Центр релігієзнавства, гуманітарний факультет, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область, 35800, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. . Координатор заходу – Наталя Кулініч (тел. 096-833-50-69).
Положення про Конкурс
Інформаційний лист
Анкета учасника
Національний університет «Острозька академія»

Детальніше...
 
Всеукраїнський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageВсеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних суспільствознавців «Кришталева сова» проводиться з ініціативи Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти з метою підтримки талановитих школярів та популяризації знань з курсів «Я у світі», «Я і Україна», «Громадянська освіта», «Етика», «Християнська етика», «Правознавство». Учасниками заходу можуть бути  учні 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Конкурс проводиться в один етап (шкільний) в один день в усіх регіонах України та за єдиними завданнями для кожної вікової категорії.
Лист МОНМС України від  19.12.11 № 1/9-896 «Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського  конкурсу  юних суспільствознавців «Кришталева сова»

Детальніше...
 
Олімпіада «Юні знавці Біблії» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image29-30 березня 2012 р. Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України  та Українського Біблійного товариства проводить v Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».
До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» запрошуються учні 1-11 класів, переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування:  «Етика», «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі», «Етика: духовні засади», «Людина і світ», «Людина і суспільство», а також усі охочі.
Інформаційний лист про v Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії»
Положення  про Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії» -2012

 
Міський етап ХІІ Міжнародного конкурсу імені П.Яцика завершено Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image22 грудня 2011 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка було проведено апеляцію робіт письмового туру та усний тур ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В усному змаганні взяли участь близько 100 конкурсантів. Після апеляції та усного туру члени журі підбили підсумки  і визначили переможців. ІV етап (заключний) етап Конкурсу для переможців (І місця) відбудеться 21 січня 2012 року. Інформацію буде розміщено пізніше.
Попередні результати ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика після апеляції та усного туру (3-11 класи, студенти)
Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
Лист МОНмолодьспорт №1/9-813 від 03.11.11 року «Про проведення ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»

 
Завершився ІІІ щорічний конкурс «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image22 грудня 2011 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося нагородження переможців міського етапу щорічного регіонального конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів. У цьому році в змаганні взяло участь 6718 юних киян із 306 навчальних закладів міста, що майже вдвічі більше, ніж у рік започаткування конкурсу - 2009. Як бачимо, популярність змагання зростає водночас із читацькою культурою школярів.
Наказ ГУОН КМДА від  19.12.2011 р. №  261   «Про підсумки III (міського) етапу  конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу» для учнів 4-5 класів ЗНЗ у 2011-2012 н.р.»
Сайт видавництва «Грані-Т»: Умови та правила конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»

Детальніше...
 
Проведено І Київський міський учнівський конкурс з швидкочитання Надрукувати Надіслати електронною поштою

Image21 грудня 2011 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців ІІІ (міського) етапу конкурсу з швидкочитання. Всім учасникам змагання було видано кваліфікаційні посвідчення із зазначенням відповідного розряду швидкочитання, а переможці, окрім цього, отримали подарунки від Фонду розвитку інтелектуальних здібностей Молодіжної громадської організації «Галактика», з ініціативи якого було проведено Конкурс.
Фото з конкурсу швидкочитання та нагородження переможців
Журі визначило переможців у трьох вікових категоріях:
1-4 класи: Семенко Еліна, учениця 4 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району – І місце; Тройнікова Катерина, учениця 4 класу ліцею № 157 Оболонського району – І місце; Войцеховський Єфрем, учень 4 класу СЗШ № 289 Дарницького району – ІІ місце; Мозоль Артем, учень 3 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району –  ІІІ місце... 

Детальніше...
 
Започатковано новий конкурс для педагогів Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageІнститут обдарованої дитини НАПН України запрошує вчителів, психологів, класних керівників, керівників гуртків загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та студентів узяти участь у І Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень». Конкурс проводиться за номінаціями: авторські розвивальні уроки та системи уроків; авторські навчальні та виховні програми; навчальні проекти вчителя-предметника; корекційно-розвивальні програми і проекти соціально-психологічної служби; навчально-виховні проекти навчального закладу (виховні, проекти класних керівників/вихователів/кураторів, учнівського самоврядування тощо); сценарії відкритих виховних заходів, тренінгів; авторські програми та розробки занять для організації позакласної роботи (гуртків, студій, факультативів, клубів за інтересами).
Положення про конкурс «Творчий учитель – обдарований учень»

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > В кінець >>

Всього 92 - 104 з 259