shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Рекомендації методистів ІППО КУ імені Бориса Грінченка Надрукувати Надіслати електронною поштою

ImageУ межах впровадження програми дистанційної освіти ІППО КУ імені Бориса Грінченка відкрив  ЄДИНУ ТОЧКУ ДОСТУПУ - сайт http://ippo.kiev.ua/
Єдина точка доступу до сервісів дистанційного навчання в ІППО
Сьогодні з цього сайта забезпечений доступ на два сервіси:

          Дистанційне навчання на базі платформи Moodle;

          Веб-конференції (вебінари) на базі платформи SMART Bridgit.

Moodle – популярна міжнародна платформа підтримки дистанційної освіти (http://www.moodle.org). Поточна статистика використання Moodle (http://moodle.org/stats) така:  понад 48 тисяч зареєстрованих Moodle web-сайтів у більш ніж двохстах країнах світу, понад 35 мільйонів користувачів та майже 4 мільйони навчальних курсів.


 

Головною метою створення Moodle була розробка якісних і зручних інструментів для сучасної освіти. Moodle досягла такої популярності за рахунок того, що:

          Moodle дозволяє працювати як з велетенськими обсягами інформації і тисячами студентів, так і в значно меншому масштабі;

          Moodle використовується як для створення суто онлайнових навчальних курсів, так і просто для поліпшення навчання в класичному режимі;

          Багато користувачів Moodle користуються активними модулями (форуми, вікі та ін.), тоді як інші використовують Moodle для простої доставки інформації учням.
Bridgit - розроблена компанією SMART платформа підтримки веб-конференцій (www.smarttech.com/bridgit). Вона дозволяє підтримувати аудіо та відеозв'язок та обмінюватися даними. Характерною рисою є сумісність із технологією SMART Board, за рахунок чого ви можете поділитися з учасниками конференції інформацією як зі свого робочого столу, так і з інтерактивної дошки.

До інших позитивних рис платформи можна віднести:

          простий у вивченні та використанні багатомовний інтерфейс;

          паралельну підтримку декількох вебкамер;

          можливість дистанційного доступу до робочого столу іншого учасника конференції;

          надійну систему захисту.
Для користування сервісами дистанційного навчання потрібен середньої якості персональний комп’ютер, поєднаний з мережею Інтернет. Технічні вимоги до з’єднання досить помірні та цілком забезпечуються такими популярними сервісами, як ОГО! або Воля-кабель, а також безпровідними модемами 3G. Для участі у веб-конференціях до персонального комп’ютера слід підключити гарнітуру (навушники з мікрофоном), наявність відеокамери бажана, але не є необхідною. Для вирішення організаційних питань доступу до сервісів дистанційного навчання слід звертатися до Навчального відділу ІППО, тел. у Києві:  553-16-29.

 
< Попередня