shadow_left
Logo
Shadow_R
 
 НОВА ВЕРСІЯ САЙТУ ІППО
 
Засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи Надрукувати Надіслати електронною поштою
 Г.С.Кондрук
Г.С.Кондрук
6 лютого 2013 року в ІППО КУ імені Бориса Грінченка відбулося засідання експертної комісії з проведення дослідно-експериментальної роботи.
Членам комісії було представлено 10 експериментальних програм щодо організації дослідно-експериментальної роботи.
Зі змістом програми «Віртуальний клас як комп'ютерно орієнтоване навчальне середовище загальноосвітнього навчального закладу» присутніх ознайомила Г.С.Кондрук, заступник директора з навчально - виховної роботи СШ №210. Проект «Удосконалення змісту та методики реалізації навчально-виховного процесу «Школи повного року навчання» презентувала Г.С.Долматова, заступник директора СШ №23.
Г.С.Кондрук. Віртуальний клас як комп'ютерно орієнтоване навчальне середовище ЗНЗ (СШ №210): презентація виступу (360 Кб)
Г.С.Долматова. Удосконалення змісту та методики реалізації навчально-виховного процесу «Школи повного року навчання» (СШ №23): презентація виступу (5,70 Мб)
Н.З.Софій. Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі: презентація виступу (1,30 Мб)
Також були представлені дослідно-експериментальні програми за темами:
«Упровадження моделі громадсько-активної школи в загальноосвітньому навчальному закладі» та «Допрофесійна та допрофільна підготовка учнів в медичних профільних класах та класах з поглибленим вивченням природничих наук в умовах співпраці загальноосвітнього навчального закладу, вищого навчального закладу та закладу охорони здоров'я», що представили науковий консультант проекту Н.З.Софій, завідувач НМЦ інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та директор СЗШ №201 Г.В. Гмиря.
Були також розглянуті експериментальні педагогічні програми, що рекомендовані до завершення з упровадженням у навчально-виховний процес, а саме: «Школа повного дня», «Школа повного року навчання» та «Створення моделі індивідуального інтерактивного On-line навчання учнів, які через тривалу хворобу не відвідують школу».
Члени комісії одноголосно ухвалили рішення про затвердження заявок і програм експериментальних педагогічних досліджень, завершення педагогічних досліджень з упровадженням у навчально-виховний процес, відмову у наданні дозволу на проведення дослідно-експериментальної роботи за темами: «Педагогічна підтримка збереження здоров'я ліцеїстів в умовах профільного навчання» на базі Ліцею Голосіївського №241 та «Комунікативно-діяльнісне спрямування навчального процесу з формування у школярів готовності до іншомовного діалогічного спілкування» на базі
СШ №181, а також припинення дослідно-експериментальної роботи з теми «Народознавство України: народи великої України».
 
< Попередня   Наступна >