Вітаємо переможців конкурсів, присвячених Шевченківським дням!
 23 квітня 2013 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбулося урочисте нагородження переможців учнівських конкурсів, присвячених Шевченківським дням, а саме: XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості та ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У цьому році в них узяли участь понад мільйон учнів з усіх регіонів України.
Велику зацікавленість виявили також київські школярі та студенти, а найбільш підготовлені стали переможцями всеукраїнського етапу.
Наказ МОН України № 447 від 17 квітня 2013 року «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»
Наказ МОН України № 448 від 17 квітня 2013 року «Про підсумки ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»
Про нагородження
Переможці XІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості:
• Джурик Крістіна Вікторівна, учениця 10 класу Київської гімназії східних мов № 1 Святошинського району (номінація «Література»);
• Степаненко Анастасія Євгенівна, учениця 11 класу СШ № 193 Подільського району (номінація «Література»);
• Гринькевич Юлія Василівна, учениця 11 класу СШ № 250 Деснянського району (номінація «Історія України і державотворення»).
Переможці ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
І місце
• Чертіліна Валерія Ігорівна, учениця 6 класу гімназії «Академія» Святошинського району;
• Костицька Софія Василівна, учениця 11 класу Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка Печерського району;
• Тесленко Володимир Миколайович, студент КНУ імені Тараса Шевченка;
• Трояновська Людмила Вікторівна, студентка Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут».
ІІ місце
• Тройнікова Катерина Олексіївна, учениця 5 класу ліцею № 157 з поглибленим вивченням математики Оболонського району;
• Базір Катерина Богданівна, учениця 6 класу СЗШ № 306 Деснянського району;
• Білецька Єлизавета Ігорівна, учениця 8 класу гімназії № 257 «Синьоозерна» Подільського району;
• Сидоренко Анастасія Володимирівна, учениця 10 класу гімназії № 315 Дарницького району;
• Костовська Алла Володимирівна, студентка Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;
• Прус Лілія Віталіївна, студентка Гуманітарного інституту КУ імені Бориса Грінченка;
• Давидюк Христина Валеріївна, студентка Національної академії внутрішніх справ;
• Маханьковська Світлана Юріївна, студентка Національного медичного університету імені О.О.Богомольця;
• Хім'як Галина Вікторівна, студентка Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ «Київський політехнічний інститут».
ІІІ місце
• Камєннова Марія Вікторівна, учениця 6 класу СШ № 200 імені Василя Стуса з поглибленим вивченням іноземних мов Святошинського району;
• Овсяннікова Марія Сергіївна, учениця 8 класу СШ № 197 ім. Дмитра Луценка з поглибленим вивченням іноземної мови Святошинського району;
• Завадська Поліна Сергіївна, учениця 11 класу гімназії № 136 Дніпровського району;
• Циганенко Мілана Костянтинівна, учениця 11 класу гімназії № 267 Дарницького району;
• Голуб Юлія Віталіївна, студентка Військового інституту КНУ імені Т.Г.Шевченка;
• Пахольчук Вадим Володимирович, студент Військового інституту КНУ імені Т.Г.Шевченка.
Щиро вітаємо переможців!