Підсумки ІІ (міського) туру конкурсу «Учитель року-2014»
 3-25 грудня 2013 року відбувся ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року-2014». Учасники змагання в номінаціях «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання» продемонстрували високий рівень знань з навчального предмета та методики його викладання, представили власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, виявили майстерність у використанні сучасних інноваційних технологій. Учасники конкурсу в номінації «Директор школи» представили досвід керівництва навчальним закладом, відобразивши новітні підходи до управлінської діяльності, сутність освітніх технологій, що використовуються, їхню відповідність сучасним вимогам.
Переможці ІІ (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014»: презентація
Учителі початкових класів змагались за звання «Учителя року-2014» в середньому загальноосвітньому закладі «Слов'янська гімназія» Дарницького району, учителі географії - в гімназії №315 з поглибленим вивченням іноземних мов Дарницького району, учителі світової літератури - в гімназії №191 імені П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов Дніпровського району, учителі трудового навчання - в середній загальноосвітній школі №243 Подільського району, а директори - на базі очолюваного навчального закладу.
За результатами змагання визначено переможців:

У номінації «Директор школи»:
Деменко Тетяна Ігорівна, директор СЗШ №243 Подільського району - I місце,
Чемерис Михайло Валентинович, директор ліцею №208 Дніпровського району - II місце,
Ніцу Юрій Георгійович, директор СЗШ №104 ім. О.Ольжича Оболонського району - II місце.

У номінації «Світова література»:
Ісаєнко Світлана Борисівна, учитель СЗШ №158 Дніпровського району - I місце,
Загороднюк Галина Іванівна, учитель вечірньої (змінної) школи ІІІ ст. №18 Деснянського району - II місце,
Шерстюк Вікторія Анатоліївна, учитель СЗШ №286 Голосіївського району - IIІ місце.

У номінації «Географія»:
Кондратенко Наталія Григорівна, учитель СЗШ №9 Оболонського району - I місце,
Волошина Оксана Іванівна, учитель СЗЗ «Слов'янська гімназія» Дарницького району - II місце,
Хоменко Валентина Сергіївна, учитель СЗШ №158 Дніпровського району - III місце.

У номінації «Початкові класи»:
Некрилова Олена Миколаївна, учитель Київської інженерної гімназії Дарницького району - I місце,
Хомич Оксана Олександрівна, учитель СШ №327 Дніпровського району - IІ місце,
Пристінська Марина Сергіївна, учитель СШ №118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських мов Подільського району - ІІІ місце.

У номінації «Трудове навчання»:
Олексієнко Катерина Миколаївна, учитель СШ №43 Солом'янського району - I місце,
Садовська Марія Олександрівна, учитель СЗШ №219 Оболонського району - IІ місце,
Ткаченко Тетяна Георгіївна, учитель СЗШ №66 Дніпровського району - IІІ місце.

Щиро вітаємо педагогів з перемогою і зичимо подальших успіхів у професійній діяльності!